"ben hariç herkes salak." -homer simpson

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > DİZİNİN İLK 2 SEZONDAKİ TADI VERMEDİĞİ GERÇEĞİ..

yeni konu aç DİZİNİN İLK 2 SEZONDAKİ TADI VERMEDİĞİ GERÇEĞİ..

Şimdi ben bunu yazında kimileri gelecek yok efendim Belammy yok efendim Lexa arkadaşlar bunları bir kenera itin ve objektif bakın.İlk 2 sezon kadar güzelmiydi bu sezon ? İlk 2 sezondaki heyecanı hissettiniz mi bu sezon ? Açıkcası ben hiç yaşayamadım ilk 2 sezondaki gibi.Çok tahmin edilebilirdi bana göre bu sezon.Sıradan bir sezon gibi geldi geçti.Açıkcası hiçde heyecanlandırmadı beni.Bu sezonun en berbat yanlarından biride çekim teknikleriydi bence.İlk 2 sezondaki adam gibi çekmemişler abi.Kamera sürekli sallanıyor,daha bir karanlık sanki instagramdan efekt basmışlar amına koyim.İlk 2 sezon daha canlıydı renkler ne olduda gitti bu renkler bianda.En çok aptal gibi kameranın önemli sahnelerde sallanmasına sinir oldum.

Siz ne düşünüyorsunuz ? O ilk heyecanı verdimi yeniden ?

Aslında haklı gibisin. Bu sezon cevap sezonu gibiydi biraz, açığa çıkan şeyler çoktu ama kesinlikle harikaydı yine. Çekim açısından pek dikkat etmedim açıkçası karanlık olayı herhalde ilk iki sezon ormandan daha çok geçti bu sezon Polis ağırlıklıydı belki ondandır :)

Bence asıl 1. sezonun tadı yok artık ben çok beğenmiştim diziyi ilk başladığımda ama Arklılar falan da gelince iyice bozuldu dizi. Ben zaten Finn'in ölmesinden sonra aynı tadı alamıyorum diziden.

dizi de karakterler de çok saçmaladı artık cidden konu mu bulamıyorlar ne hiç izleyesi gelmiyor insanın ben ileride güzel bir şeyler görürüz toparlar biraz umudu ile kendimi izlemeye zorluyorum ama gerçekten ilk iki sezonu bir solukta izlediğim için bu çok yavaş ve sıkıcı geliyor, keyif alamıyorum.

Ben her sezonu aynı heyecanla izledim. Özellikle Lexanın geldiği 2x6'dan sonra heyecan ve istek bende tavan yapmıştı. Clexa sahneleri vs. derken 4. sezonu iple çekiyorum!

bence dahada güzelleşti dizi hiçbir bölümü sıkıcı değil hepsinin tadıda başka

kesinlikle. 1.sezonu 2 günde bitirdim fakat 2.sezonu 3 haftadır bitiremedim resmen. bazı günler hiç izlemedim, ki ben bi diziye başladım mı asla ara vermem, yani sen anla dostum. bir kere clarke iğrenç bir insana dönüştü, bilhassa 2.sezon sonları. 3.sezonu zaten bilmiyorum. 2x14'te izlemeyi bıraktım. belki izlenecek dizim olmazsa falan geri dönerim.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık