"+ben burada gizli oda falan göremedim. -bu yüzden gizli oda deniliyor zaten." -supernatural

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > İngilizce altyazı desteğinin olmaması!?

yeni konu aç İngilizce altyazı desteğinin olmaması!?

Neden bu dizinin ingilizce altyazı desteği yok gerçi çoğu diziler böyle. Nede dizilerin ingilizce altyazılı desteği sunmuyor ki? Bu sadece dizilab'a özgüde değil bir türlü anlayamıyorum. İngilizce altyazılını bulmaya kalkıyorum bulamıyorum. Bildiğiniz böyle site var mı?

Site bilmiyorum ama torrent kullanabilirsin. En kesin yöntem

Biliyorum da virüslü çıkma ihtimalleri var o yüzden tercih etmiyorum, yinede teşekkürler.

Evet ben de aynı konudan muzdaribim. Dizilab de bildiğiniz ingilizce altyazılı dizi var mı? Artık diziye bakmadan ingilizce altyazılı arıyorum. Bildikleriniz varsa söyleyebilirsiniz.

8-9 ay once dizilab'da her iki (Turkce,Ingilizce) dil secimi vardi, The 100, Sherlock Holmes va baskalarina oyle baktim ben. istediyin sahneni ingilizce ve ya turkce yapma imkanin vardi.ancak nedense kaldirilmis :/

http://www.subsmovies.com/ burada çoğu dizinin ve filmin ingilizce altyazılı seçenekleri var. Ben bir sürü diziyi bu siteden izliyorum. @lVluratBey @keepcalm @shamistation

aynen çoğu dizide ingilizce alyazı seçeneği yok :(

@begumsnd teşekkür ederim, deneyeceğim.

Dizimag cogu dizide ingilizce altyazı secenegini sunuyor bende ingilizce altyazı izlemeye gayret ediyorum bu sıralar.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık