"ölüm hepimizin kapısını çalacak. bir daha kafamı bozarsan, senin kapını erken çalar." -spartacus

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Kalite DÜŞTÜÜ

yeni konu aç Kalite DÜŞTÜÜ

Dizilabın da kalitesi düştü be.Sırf kaliteli bi site diye buraya geliyodum o da gitti biran önce düzelmeniz dileğiyle

abi bencede bi şeyler olmuş belli en sevdiğim site en güvenli site hatta siteye girerken güvenlik kontrolunden geçiyoduk şimdi direk giriyoruz izleyeceğim dizinin hiçbir bölümü açılmıyor ben 3. sezondayım 2.sezon bile açılmıyor en sevdiğim siteydi bok oldu gitti şimdi ara ki bulasın böyle güzel siteyi NİYE el değiştirmiş ki ???

Sitenin yeni yönetiminden açıklama bekliyoruz!
Neden el değiştirir değiştirmez site bozuldu?
Neden bir anda önceki veritabanı yerle bir edildi?
Devirden önce erişilebilen birçok dizinin bölümleri neden ve nasıl kayboldu?

Siteyle ilgili politikanız nedir?

Son soru: Kaliteli ve özgün bir site bulduğumuz fikrinden vazgeçmeli miyiz yoksa bir umut var mı?

kaliteli site dizibox anında çeviri yapıyolar ve reklamı geçmek için 10 kere tıklamanıza gerek yok

korsan dizi izlediğin sitede ne kalitesi bekliyorsun, netflix değil burası ve bunun gibi binlerce site var, git onlardan izle

hem çalıp hem de kalite beklemek... burayı dsmart digiturk falan sandınız herhalde :D

Özellikle şu bölümlerdeki "error" dan ötürü bölümleri başka sitelerden izliyorum. Burayı sadece profil olduğu için bölümleri "izlendi" olarak işaretlemeye giriyorum. Onuda belki tekrar eski formuna kavuşursa umuduyla yapıyorum. Bu umutta tükenir bir gün elbet. Hadi bakalım hayırlısı

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık