"bu okullar insanları gerizekalıya dönüştürüyor." -freaks and geeks

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Kitabı okuyanlar lütfen söylesin!!

yeni konu aç Kitabı okuyanlar lütfen söylesin!!

Kitabı okuyanlar varsa Bellamy ve Clarke arasında bir şey olacak mı? O kisi sevgili olmalılar. Kitapta ne oluyordu?

ilk kitapta öpüştüler bile ama dizide olmadı

kitap ve dizi farklı kitapta öpüsüyorlar sarılıyorlar ama dızı farklı mesela kıtapta wells olmuyor ya da cok sonra hatırlamıyorum

ilk kitapta öpüşüyorlar ve ikinci kitapta bi ara ayrılıyolar ama sonra birbirlerini sevdiklerini söylüyolar filan 2nin sonunda çift gibi bişeyler

Kitapta öpüşüyorlar,aralarında aşk gibimsi bir şey oluyor ama kitap ve dizi farklı ilerliyor.

Kitaplarda birbirlerini seviyorlar sevgili gibi bir şeyler. Dizide henüz yok olacak mı belli değil.

bence olsun ya :(

Yanlış hatırlamıyorsam ikinci kitapta araları baya iyiydi

Kitapla dizi çok farklı. Kitapta bellamy böyle biri değil ben öyle hatırlıyorum burda clarke'a düşman gibi :D

Bellamy ve Clarke kitaplarda sevgili, hatta ilk tanıştıkları anda direk kıza kayıyor Bellamy :D Ama ben oradaki ilişkilerini hiç tatmin edici bulmadım.

Dizide yapımcılar ilişkilerini slow-burn şeklinde işlediklerini, ileride sevgili olmaları gibi bir ihtimal olduğunu söyledi. Böyle yavaş yavaş iyi gidiyor yani. Finn'le olanlar gibi bir anda parlayıp sönsün istemeyiz. En sonunda birlikte olurlar, aceleye gerek yok bence.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık