"erkeğin her adımı, her nefesi, her kelimesi ve hatta her bakışları yalan olabilir ama ağlamaları asla.." -icarly

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > KİTABINI OKUYANLAR BAKABİLİR Mİ Bİ?

yeni konu aç KİTABINI OKUYANLAR BAKABİLİR Mİ Bİ?

Finn ikinci sezonda öldü. Ben aslında ölmediğini düşünüyorum sonuçta yakarken falan sarmışlardı, görünmüyodu. Kitapta geri geliyo mu?

Kitapta Finn yok sanirim ben ikinci kitabindayim ama :P

finn sadece dizi için yaratılan bi karakter kitapta hiç yer almadı

Cey

Dizi kitaptan çok farklı ben iki kitabıda okudum tek benzer yönler adları ve halkın uzayda yaşamak zorunda kalması diziyi izledikten sonra kitabı okusanız bile ciddi bi spoiler yemezsiniz KİTABI DAHA GÜZEL ayrıca

kitabı diziye bin basar kesinlikle öneririm

kitabı diziye bin basar kesinlikle öneririm

Kitap ve dizi arasında çok farklılıklar var. Kitabı da okumalısınız kesinlikle.

Şöyle bi saçmalık var ki kitap kapağında tam kadro hepsi var başrollerin ama Finn karakteri kitabın içinde yok. Ve ben önce diziyi bitirip sonra kitabı okudum, diziyi izlememiş olsam kitabı bırakırdım heralde. Ben beğenmedim kitabı çok yavaş ilerliyor ve doğru düzgün olay yok

kitapta lexa var mıydı?

lexa raven finn jasper monty murphy hiçbiri yok aynı sadece clarke bellamy wells octavia ve jaha var annesi ve babasının adı bile farklı kitapla dizinin alakası bile yok ama çok güzel 2kitabı 2 günde bitirdim kesinlikle okuyun

kitapta finn yok, clarke ile bellamy sevgililer. wells de ölmüyor. iki kitabını bitirdim. üçüncüsü daha türkçeye çevrilmedi.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık