"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > kitap mı dizi mi ????

yeni konu aç kitap mı dizi mi ????

Arkadaşlar ben bu diziye başlamak istiyorum fakat bir iki arkadaşım kitabını okuyor çok begenip tavsiye ettiler aklıma birşey takıldı acaba dizisinimi ilk izlemeliyim kitabımı okumalıyım birbiriyle baglantılımı hikaye ? Yardımcı olursanız sevinirim :D

Pek bağlantılı değil aslında. Birçok karakter kitapta yok, farklı karakterler var, olaylar farklı. Ben hem diziyi izledim hem kitabı okudum. Diziye çok bağlandığımdan mıdır bilmiyorum, kitap beni pek tatmin etmedi. Dizide daha fazla aksiyon var, kitapta romantizm. Diziyi izlemeni öneririm ben ilk olarak, tabii yine de sen bilirsin^^

Ben de kitabı da okudum diziyi de izledim. Hiç bağlantılı değil ve bence kitabı çok daha güzel okumanı tavsiye ederim...

deryazdmr'e katılıyorum. Kitapta Raven ve Finn'in yerine farklı karakterler var. Olaylar diziye göre daha geriden geliyor, ayrıca farklı gelişiyor ve insanı kusturacak kadar aşk var. Dizide aksiyon öne çıkarılmış ki, bence çok mantıklı bir hareket olmuş. Kitaplar diziyi izleyen hayranların yazdığı fanfic'lere benziyor. Diziden devam et, kitapları boşuna okuma derim.

ilk diziyi izle beğenirsen kitapları da oku öbür türlü sıkar

yeni 3. kitap çıktı ve 2nin sonunda anca dünyalıları görüyorlar kitap baya yavaş ve karakterler ve olaylar farklı 3.kitabıda alıcam ama 3.sezonu daha heyecanla bekliyorum . dizi çok güzel herkese tavsiye ederim

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık