"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Lexa bunu hakketmedi

yeni konu aç Lexa bunu hakketmedi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

dizinin en sevilen en taşşaklı en harika karakterinin bu kadar kolay harcamaları çok sinir bozucuydu clarke ve titus gerizekalısı çocuk oyuncağı gibi ordan oraya kaçarken kurşun lexa'ya isabet etmesi koskoca kabilede bitane doktorun gelip kurtarmaması geçen sezonlardan hatırlayanlar bilir lincoln çok kötü şekilde yaralanmıştı ölmesini beklerken kurturmuştu anlamıyorum bu kadar basit olmamalıydı sonuçta lexa gibi hatunun savaşta ölmesini bekliyorduk bu kadar anlamsız şekilde ölmesi gerçekten inanılmaz saçmaydı ve dizide ölmeyi hakkeden o kadar gerizekalı gereksiz karakter varken ne diyim ki senaristlerin kafasına sokuyum

BÖYLE DİZİNİN İÇİNE SOXUM

Kardeşim burda olay Lexa değil.Dizi çok sağlam ilerliyor bence.Dizide karaktere bağlanmaktan çok asıl olaya odaklanman gerekiyor.Şuanda hikayeyi muhteşem işliyorlar özelliklede dünyanın nasıl yok olduğu,hologram kadanın neler yaptığını.Burda bahsettiğim şey Lexadan,Clarke dan,Belammyden çok daha büyük birşey.Böyle şeylere odaklanmayın.Ne adamlar öldü televizyon tarihinde.Bunuda zamanla atlatırsınız.

@wnom66 yok bro haklısında söylediklerine gerçekten katılıyorum çok basitce ölmesi insanı sinir ediyo o yüzden.

''Bok yoluna gitti'' tabirinin vücut bulmuş hali LEXA

Dizinin Hedası gitti be daha nediyim ki. Sabahtan beri aklıma geldikçe duygulanıyorum. Ulan bu kız konuk oyuncuymuş. Madem 1-2 bölüm oynat çıkar. Neden sen bu karakteri bize bağlatıyorsun. Ben yönetmenin ve senaristin sülalesini skeyim. Daha da başka bişey demiyorum

Lexa ölmedi ışık şehri midir nedir orada yaşıyor büyük ihtimal ilerleyen bölümlerde yine ön planda olucaktır

Diziden tamamen ayrıldı. Sezon finalinde sadece 1-2 bölüm olarak gelcekmiş sanırım.

iyi oldu ölmesi diziyi aşkı memnuya çeviriyorlardı amk

dizi nereye gidio böyle ya her bölümünü merakla bekliyorum. gök şehrine ne olacak lexa öldü clarka ne olacak çok merak ediyorum ya

savas olması için olmesi lazımdı ama çok boktan yere oldu en azından savasta olebilirdi

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık