"eğitim, okulda öğrendiklerinizi unuttuktan sonra aklınızda kalanlardır." -albert einstein

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Son sezonda noldu

yeni konu aç Son sezonda noldu

Son sezonu 2. bölümde falan bıraktım en son echo diğerlerinin oraya gidiyodu fln sonrasında noldu biri kısa özet geçebilir mi izleyesim yok. Yine dünyanın sonu gelmiş sanırım 125 yıl sonrası falan anlamadım neyse işte kısa bi özet yaparsanız sevinirim thanks

anlatma kabiliyetim yoktur sana söyleyebileceğim tek şey sezonu muhteşem bitirdiler son bölümü izle herşeyi hemen hemen anlarsın zaten

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

BÜYÜÜÜÜÜÜK SPOİLER VAAAR VE BEN YAZDIKTAN SONRA FARK ETTİM DİZİNİN SADECE SON BÖLÜMÜNÜ ANLATMIŞIM KASNDAKSLD AMA NEYSE EN ÖNEMLİ OLAY BUYDU ZATEN HE BİDE MADİ HEDA OLDU
mc creay mı ne bir adam vardı ya o gemide bi kod yazdı uzaydan o yeşil alana bomba geldi yok oldu ama yok olmadan önce herkes gemiye binip uzaya çıktı fakat yemek su ihtiyaçları 1-2 hafta yetecek kadar vardı onlar da kendilerini dondurucu uykuya yatırmaya karar verdiler 10 yıl kadar ki bu süre de o yeşil alan veya dünya kendine gelsin diye amaa monty ve harper uyumadı ve çözüm yolları bulmaya çalıştılar bulmaya çalışırken de kendilerini videoya aldılar ara sıra ne olup bitti diye 10 yıl geçtikten sonra baktılar dünta düzelmedi bunlar da yeni yer aramaya başladırlar bu süreçte harper hamile kaldı ve doğurdu sonra öldü monty yeni bir yer buldu ama geminin oraya varması çok uzun sürecekti o da çok görmek istiyormuş ama harper öldüğü için ölmeye kara verdi oğullarını yatırdılar ama sonra işte bunun oğlu kalkıp clarke ve bellamyi uyandırdı ve yeeni yeri gördüler ve dizi bittiii
ÇOK İYİ ANLATAMADIM BÜYÜK İHTİMAL AMA NEYSE

vay be toplamda 5 kişi kaldılar heralde yine... teşekkür ederim ana şeyleri öğrensem yeterdi iyi oldu fdjjg

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

yok o buz şeyi yerine yatan baya kişi var (octavianın yönettiği halk ve mc creay mı ne onun halkı var uyuyan) ama şuan uyanık olan bellamy clarke ve jordan (monty ve harper ın oğlu) var. Rica ederim (:

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık