"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > yeni sezon ve uzaylılar(mizahi)

yeni konu aç yeni sezon ve uzaylılar(mizahi)

yeni sezon dünyayı uzaylılar istila edecek diye düşünüyorum sizce?
Bu sefer uzaylılar VS hayatta kalan insanlar eğer öyle olursa bende savaşa katılmaya gidiyorum.
hadi toplanıp gidelim :)

bilmiyorum da öyle bir şey olursa ben gelirim,gidelim ;)

Uzaylılar olduklarını zannetmiyorum.Gelecek sezon o 6 yılda yaşananları flashback olarak izleyeceğiz büyük ihtimalle.6 yılı pat diye geçmezler.Onun dışında Clarkın küçük nightbloodum dediği kişi kim ? onun kızımı ? yada nerede tanıştılar ? Clarke nasıl hayatta kaldı ? Octavialar o 6 yılda ne yaptı.Şuanda neredeler.O uzay gemisindeki kişiler büyük ihtimal gelecek sezon kötüsü.Dolu dolu bir 5.sezon bizi bekliyor anlaşılan.

Clarke'ın nightbloodum dediği kız onun kızı olamaz çünkü kız büyük duruyordu. Muhtemelen 6 yıl içinde başka bir nightblood buldu ve arkadaş oldular.

bence uzaylılar değildir. başka bir arka benzeyen yerden geliyorlardır. dünyanın yaşanabilir olduğunu yeni fark etmişlerdir. Benim düşünce bu.

ilk bölümde yolladıkları suçlu gemisi o gemi uzaylı mı evet sayılır :D
kız clarkenin kızı değil kendi gibi kara kan olan bi kız sadece

eligius şirketi bir maden şirketi becca zamanında orası için rapor yazmış. zorlu uzay görevlerinde suçluları radyasyondan korumak için gece kanıyla uyutuyorlarmış yani gemi o suçluların gemisi 4 sezon 5 bölümde jackson ve abby bahsediyor geri dönüp izleyebilirsiniz

@buko'nun bahsettiği bölüme baktım, gerçekten ya çok dikkatlisin ve hafızan iyi ya da seri seri izlerken farkettin bilemiyorum ama yinede taktir edilesi. 2. dk 30. saniyeden itibaren izlerseniz göreceksiniz. Gece kanı ile ilgili o detayı boşuna eklememişler, bu bölüm onu gördük. Belki biraz daha eşeleyrek daha çok detay çıkartabiliriz.

Bence en son gelen gemi Ark'ı uzaya gittiği yıl bunlarda uzaya gitti

@Serpserpil zaten olamaz kız 15 yaşında gibi duruyo ama gece kanı olmasından sonra 5-6 yıl geçiyo

Yeni sezonda nasıl olacak bilmiyorum ama bende gelirim ;))
Bu sırada sezonlar ortalama ne kadar ara veriyor bilen varsa yazarsa sevinirim

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık