"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural

The Big Bang Theory tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Big Bang Theory > 8. Sezon vasat saçmalığı. [Spoiler yok yeni başlayanlar buyrun]

yeni konu aç 8. Sezon vasat saçmalığı. [Spoiler yok yeni başlayanlar buyrun]

Diziye 2-3 hafta önce başladım ve daha yeni güncele geldim. Bu süre boyunca 8. sezonun çok kötü olduğu izlenmemesi gerektiği tarzında yorumlar okudum. Daha sonra 8. sezonu izledim ve gayet akıcı eğlenceli komik klasik bir Tbbt sezonundan başka birşey olmadığını gördüm. Acaba ben insanların gördüğü bir şeyi göremedim yoksa insanlar mı "Penny saçını değiştirmiş beğenmedim .s" gibisinde diziye trip mi atıyor çözemedim.

Bence ilk sezonkı gıbı aynı tempoda ve aynı kalıtede ılerlıyor dizi.
Dar çerçeveden bakıyorlar diziye o trıp atanlar,Genele yayamıyorlar perspektıflerını.Kıldan.tüyden nem kapıp aslında artık 'ızlemek ıstemedıklerı',sıkıldıkları' bu dızının açığını bulmaya calısıyorlar en gereksız detaylarda.Dediğin gıbı ''Penny saçını degıstırmıs begenmedım, falan dıye soylenıyorlar.
Ayrıca şunu farkettım burdakı dizilab uyelerın hepsı düzgünce sırayla dizi bolumlerını ızlemıyor ki.Yorumları oku anlarsın.Burda 1.sezonu ızlemeden 5.sezondan baslayanlar var mesela.Böyle atlayarak ızlıyor tum dızılerı.
Herhangı bı dızı ıcın 'hangı sezondan baslayayım' tarzında yorumlarla dolu burası !
O yuzden boyle absurt yorumlar yapan kişiler bu bahsettıgım tıpler.Yorumları guvenlır degıl.hatta geçersiz.

aynı çizgide gitti dizi, aradaki birkaç bölümü saymazsak.sadece biz aynı çeşit esprilerle karşılaştığımız için sıkıldık biraz.ama bence de 8. sezona vasat demek saçmalık.8. sezonda daha çok bile gülmüş olabilirim.

8.sezon gelmiş geçmiş en iyi sezondur . Son bölümlerde bunu görmekteyiz

8. sezon adamdır

8. Sezon Vasattır İzlemedende geçilebilir izlediğime pişmanda oldum diyebilirim Çok Duygu ağırlıklıydı ve ilk 7 sezon sonrası yükselen çıta dogrultusanda herkes daha iyi bi 8. sezon beklediği için o beklediğinide bulamadıgı için vasat diyo ama 9.sezon şimdiye kadar beklentileri karşıladı diyebiliriz

YA BU DİZİNİN BENİ SİKAN BİR BOLUMU BİLEM OLMADİ VİCDANSZİLAR. SİZ NE DİYONUZ

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık