"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

The Big Bang Theory tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Big Bang Theory > 9x11 i izleyenler ne hissediyorsunuz? (Yeni başlayanlar gelmesin)

yeni konu aç 9x11 i izleyenler ne hissediyorsunuz? (Yeni başlayanlar gelmesin)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Son ana kadar "olmaz, zannetmem, bir şey çıkar" dedim ama bölüm sonunda şok oldum. Özellikle Sheldon'ın o son cümlesi, "Tahmin ettiğim kadar kötü değilmiş."
Sizce Sheldon tamamen cinsellik konusundaki bariyerlerini aştı mı yoksa tek seferlik bir fedakarlık mıydı?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ben Jim Parsons ve Mayim Bialik'in Instagramlarındaki paylaşımlarından böyle bir şeyin geleceğini tahmin etmiştim aslında. Ama yine de Sheldon'ın bunu doğum günü hediyesi olarak vermesi... Bilmiyorum, belki de öyle olmasını istemiyordum. Ya da çok uzun zamandır beklediğim için yeterli gelmedi gibi hissediyor da olabilirim. Ne olduysa oldu,The Big Bang Theory hala en sevdiğim ve önermekten sıkılmayacağım diziler arasında. Seks yapmış olmaları o ikisi kadar biz izleyiciler için de çok önem taşıyor bu yüzden küçük hayal kırıklığımı göz ardı edebilirim sanırım.

that was awesome ok ı was waiting for that moment but ı already guessed that was going to happen especialy when sheldon said " that was better than ı tought " ı get scream :D

ingilizce bilmiyorsan neden ingilizce yazmaya çalışıp kendini rezil ediyorsun anlamadım hayır yabancı bir site olsa neyse.

yigit aynısını yazcaktım kardeşim

Çok güzel yazmış ama ingiliççe

iyi gidiyo bence ama sheldon'un eski halinden eser yok üzüyo biraz eski hallerini özlemiyo değilim veya değiliz

NilayS resmen El-Kaide terör örgütündendir.O kadar bölüm varken niye 9x11 niye ? 11 eylül 2 kule saldırısına atıfta bulunuyor.Oyuna gelmeyin!!!

arkadaş inlizce yazmam niye battı anlamadım ben kendimi ifade ettim ha eksik ya yarım ha tam sen onuda yapmamışın sen yazaydında tam yazaydıın bende yanlış yazmadım zaten :P

@razor17 diziyi izlediğine eminiz değil mi?

@NilayS yepp.Trollemek de mi yasak ?

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık