"suya dinamit atana kadar balık tutmaya devam edebilirsin." -the big bang theory

The Big Bang Theory tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Big Bang Theory > en sevdiginiz karakter kim ve kimler, ve neden?

yeni konu aç en sevdiginiz karakter kim ve kimler, ve neden?

benijm nerdeyse tum oyuncular favorim;
oncelikle sheldon tabiki, gonullerimizin birincisi. bir insan nasil boyle guzel rol yapabilir,bir senarist nasil boyle guzelbir karakter yaratabilir hala aklim almiyor. tek kelimeyle bayiliyorum ya. ASİGİM BU ADAMA.
penny, dizideki kadin oyuncular arasindan net en sempatikleri. cok zeki degil, guzel, ve leonard gibibi adamla evlenerek cok buyuk bisy yapmis biri bence. bu kadini cidden cok seviyorum.
howard, capkin sevimli ve doktorasi olmayan canim karakter.sempatik tavirlari ve doktorasinin olmayip dislanisi cideen komik. adama bayiliyorum.
raj,aksani saf tavirlari, ilk baslardaki utangacligi resmen al eve besle ya.
amy ve bernadette coook sonralari dixiye girmis olmalarina ve sheldonla bazi olaylari yuzunden amy'e arada tav olsam da ikisini de seviyorum.
YA BEN DİZİYE ASİGİM ULAN. YAZMASAM DA HEPSİNE ASİGİM. VE DİZİ BİTİNCE İCİM BURKULACAK OTURUP AGLAYACAGİM. SİMDİDEN GOZLERİM SULANDİ...........

Bende hepsini çok seviyorum ama en çok güldüklerim Sheldon ile Raj

Leonard ve Howard. Leonard gözleri korkutmasa karizmatik biri :D howard'da oyunculuğu has kalitede karakterden çok simon helberg in oyunculuğunu seviyorum

Ben neyim bilmiyorum da takıntılıyım şu diziye sanırım, kimi en çok seviyorum onu bile bilmiyorum.
Leonard'ın Sheldon'ın arkasını toplamaya çalışması, ezildiği zamanki surat ifadesi falan "aha!" diyorum "karar verdim, en sevdiğim karakter Leonard!"
Sonra Raj'ın feminen kişiliği ve kendine "zenci değilim ben açık kahverengiyim" ithafları, ne söylediğini bilmeden konuşup kahkaha attırması... bu sefer "Yok yok" diyorum, "olay Raj'dır"
İşte daha sonra Howard geliyor... "Bu Howard cidden başka bir şey" diyorum çünkü diğerleri komik durumuna düşerek komik oluyor ama Howard'ın Sheldon'a laf sokmaları, Leonard'ın üniversitesini aşağılaması, Bernadette'e verdiği cevaplar falan komediyi kendisi yaratıyor. Yani karakterin kendisi komik.
Sheldon... onu burda anlatamıyorum zaten biliyorsunuz.
Aslında yani; bu diziyi benim gibi takıntılı seviyorsanız imkanı yok "en sevdiğiniz karakteri" bulamazsınız. Hatta bir bakmışsınız Stuart'ı bile Sheldon'la eşit seviyorsunuz.

karar veremem ama leonard ve amy beni çok güldürüyor :D

Net bir şey söylemem zor ama dizinin ilk iki üç sezonunda favori karakterim Leonard'dı. Daha sonraları okb'den muzdarip oldum ve Sheldon'da kendimi bulmaya başladım. Daha sonra diziye Amy girdi onu da çok sevdim. Onun sayesinde Sheldon çok değişti. Ama yine de tuhaf bir çift olmayı sürdürüyorlar. Penny ve Sheldon'ın arasındaki soft kitty warm kitty little ball of fur'a dayanan ilişkiyi de çok sempatik buluyorum. Keşke biraz daha Sheldon-Penny sahneleri olsa. Son olarak Raj'ın cildine, yediklerine dikkat etmesi ve animasyon sevmesi de çok şirin ve farklı geliyor bana. Sonuç olarak tüm karakterler üzerinde düşünülmüş, ince ince dokunmuş karakterler. Çoğunu seviyorum. Sadece Emily karakterine ısınamadım, Sheldon'ı kabul etmekte zorluk çektiği için ona karşı bir antipatim oluştu.

sheldon ve raj favorim ya dcbdcdhc

Bernadette tek aşkım resmen, böyle tatlı sevimli bi kadıncağız bulursam anında basarım nikahı. Gerek çıkışları olsun gerek tavırları cümleleri olsun çok iyi ya

Hepsi ayrı güzel be

başrolleri birbirinden ayıramam ama yan rolde favorim will :)

Bavvy Kvipke :)

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık