"ben hariç herkes salak." -homer simpson

The Big Bang Theory tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Big Bang Theory > TBBT'NİN YENİ SPİN-OFF DİZİSİ "YOUNG SHELDON"

yeni konu aç TBBT'NİN YENİ SPİN-OFF DİZİSİ "YOUNG SHELDON"

Şu an pek yeni olmadığını biliyorum 8. bölümüne kadar geldi fakat başlıkları inceledim hiç kimse bahsetmeyince ilgi çekmesi için böyle daha iyi olur dedim :) Muhtemelen benim gibi fanlar biliyordur zaten ama bilmeyenler için güzel bir sürpriz olmasını dilerim. Şu ana kadar oldukça akıcı ve keyifli ilerlemekte tavsiye ederim. Aşağıya sitedeki dizi açıklamasını direk yapıştırıyorum.

The Big Bang Theory’nin nevi şahsına münhasır karakteri Sheldon Cooper’ın çocukluğunu ve ailesini merkez alan Young Sheldon, Sheldon’ın ailesiyle, öğretmenleriyle olan ilişkisi ve okul hayatı hakkında fikir edinmemizi sağlayacak. Dizinin başrolünde Big Little Lies ile güzel bir çıkış yakalayan genç oyuncu Iain Armitage yer alıyor. Cooper’ın The Big Bang Theory’de de sıkça gördüğümüz annesini Young Sheldon’da Zoe Perry canlandıracak.

young sheldonu her yerde görüyorum fakat sheldon tek başına sıkıcı olur howard raj leonard penny olmadan sheldon izlenmez

Şu ana kadar sıkıcı değil. Gayet güzel ilerliyor. Sevimli.

Bence bu kadar ilginç birinin çocukluğunu izlemek, ve onun gibi garip ailesinin maceralarını görmek aşırı keyifli. TBBT tüm karakterlerle izlenilmesi gerektiği doğru ama sonuçta Sheldon özel bir yer kaplıyor. Her neyse, başlamayanlara tavsiye ederim.

Bence Ian çok yetenekli bir çocuk herkes o young sheldon olamaz, diziyi izlemeden yargılamanızı istemem güzel dizi izleyin bence

Önyargılı olmayın bi şans verin gayet de güzel dizi.

Çok eğlenceli keşke biraz daha uzun olsa dediğim bir dizi TBBT fanıysanız hele de Sheldon aşığıysanız kesinlikle izleyin.

Eğlenceli bir dizi başlamayanlara tavsiye edilir :)

gerçekten sitcom seven bir insan gayet her hafta yeni bölümünü gözler çok hoş bir dizi olmuş ayrıca onu izledikten sonra sheldon'ın tbbt'de annesiyle diyalogları daha anlamlı daha hoş geliyo,tavsiye edilirrr

Bir Sheldonsever olarak şiddetle önerilir

izlleyenler bilir gecikmeler falan oluyor kısa sürede bile özletiyor dizi kendini tuhaf bir samimiliği ve güzelliği var izlemeyenlere tavsiye ederim

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık