"eğer iki yüzlü olacaksan en azından birini sevimli yap." -marilyn monroe

The Big Bang Theory tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Big Bang Theory > The Big Bang Theory'den şok haber !

yeni konu aç The Big Bang Theory'den şok haber !

CBS kanalında yayınlanan The Big Bang Theory adlı dizi Pazartesi akşamlarından Perşembe akşamlarına (bize cuma gelecek artık.) alındı.Sizce nasıl haber ? Bence daha iyi oldu gibi.Cuma günü,hafta sonuna açılıyor falan.

bence de iyi olmuş ya cuma günleri komedi izlemek iyi geliyor

ya aslında cuma izlenmesi daha iyi gibi ama bugün heyecanla girip bölüm bulamamak çok üzdü...

Aynı şey büyük ihtimal hepimize oldu.Siteye giriyorum,TBBT yeni bölüm yok.Dedim "Dizilab'ın işidir bu daha çevirmemişlerdir." ama farklı sitelerde de yok.ÇILDIRACAM ! Bir ara acaba TWD gibi telif mi yedi diye düşündüm sonra facebook sayfasından perşembe gününe alındığını öğrendim,mutluyum.Teşekkür ederim...

Şok haber mi? Yıllardır dizi zaten hep bu şekilde yayınlanıyor. Pazartesi başlayıp Perşembe'ye geçiyor.

bende gotham geldi lucifer geldi big bang theory neden yok diyorum meğer günü değişmiş :))

okakacukaka bey/bayan.Başlığın bu şekilde olmasının sebebi ilgi çekmesini istediğimden dolayıdır.Saygılarımla...

ilgi çekip napacaksın mental sıkıntıların mı var arkadaşım vadiseni bafilediğimin müptezeli

E.Nigma,bu yorumu atarken nasıl bir kafada olduğunu düşünmeden edemedim,ben sana konuyu kısaca bir özet geçeyim.
"...ilgi çekmesini istediğimden..." derken yazının ilgi çekmesini istedim,bilmediğini düşündüğümden söyleyeyim.Bu tür internet yazılarında başlıklar büyük bir yere sahip.İlgi çekici bir başlık,konunun gün yüzünde kalmasını sağlar,daha fazla yorum gelir.Tabi senin gibi insancıklar hariç.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık