"tonight is the night!" -dexter

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > AĞIR SPOİLER İÇERİR (BATMAN VE FLASH HAKKINDA)

yeni konu aç AĞIR SPOİLER İÇERİR (BATMAN VE FLASH HAKKINDA)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar benim bildiğim çizgi romanda Reverse Flash'ı Batman öldürüyor fakat Batman'ın dizilerde adının geçmesi dahil yasaklandır.Sizce bu işin sonu ne olur?

Ya kardeşim o dediğin olay Flash pointte oluyor yani tamamen farklı bir zaman çizgisinde gözünü seveyim biraz araştır

barry geçmişe gidip annesini kurtarmayı planlıyor, ola ki senaristler bunun üzerine yoğunlaşırsa iş flashpointe gider ama kotarması zor. sadece batman değil bütün justice league üyelerini kapsıyor o iş. yine de dizide flashpointe sürekli bi göz kırptıklarını fark eder gibi oluyorum.

Flashpoint olayını farklı işleyecekler sanırım.

Dizi bence Flashpoint'e doğru gidiyo zaten

acaba filme kadar götürecekler mi demedim değil

Reverse Flash' ı Arrow-Flash-Firestorm öldürcek büyük ihtimal en azından üçü reverse flash a karşı savaşçak. Resimleri bile sızmıştı internete. Zaten Arrow
Batman' e çok benzetiliyor Batman'ın çizgi romanında Ras al ghul yerini batmanın almasını istiyodu, Arrow dada Oliver'dan istiyor.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xta1/v/t1.0-9/11088241_982859995057356_8822970331609937634_n.jpg?oh=f736f735337928fea83a162f810bfda3&oe=55B03681&__gda__=1437401608_95705169638ac3b872ac237beab14a86

Dizinin ana konusu ilk önce Flashpoint paradox olacakmış zaten açıklandı sonradan Flash Ciltlerine başlayacaklar Wally West falan ...

İlk sezon için Paradox konu alınacak arkadaşlar bunu bilin ve ikincisi bu flashpoint paradox olayı karışık yani Justice League üyelerinin gelmesi gerekir ki bu ihtimal bile degil zaten anlayacagınız üzere Fırestorm-Arrow ve Flash Reverse Flash'ı yenecekler ve diger sezonlarda Wally West gibi isimlerde dizide olacak büyük ihtimalle

Joker haklı Batman'in ismi geçemeyeceği için dizi evreninin Batman'ı Arrow oldu

normalde arrow çok ön planda olmayan bir kahramandı çizgi filmlerde ,şimdi ise en ön planda o var o yüzden batmanın geliceğini sanmıyorum.Eğerki yeşil fenerliler gelicekse (%1 ihtimal) zamanda yolculukla 100 yıl sonrasına gittiklerinde görsünler.Ve benim anlamadığım bir nokta var.Aslında herkesin görmesi gereken bir nokta.
YAŞLI FLASH NERDEEE??????

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık