"bir lider nereye gittiğini bilmeden, önderlik edemez." -lost

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > anlayan olduysa reveshe flashın nasıl geri geldiğini anlatsın

yeni konu aç anlayan olduysa reveshe flashın nasıl geri geldiğini anlatsın

anlayan olduysa reveshe flashın nasıl geri geldiğini anlatsın

dünya-3 :)

de neden aynı saçma olur öyleyse :D

kardeşim bir de abone olmuşsun bu konuya mesela nasıl olunuyor bugun yanıt yazmak için açtımda tek :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Aslında wells reverse-flash değil .

Reverse flash wells'in bedenini (1.dünyadaki wells) ele geçirdi ve o gibi davrandı yani original wells reverse flash falan değildi.

bu yeni 2. dünyadan (paralel evren gibi bişi) gelen wells,

1. dünyadaki (ele geçirilen) wellsin paralel evrendeki ikizi gibi bişi ve onunda reverse flashle alakası yok.

Kendi dünyasında bilim adamı, kızı falan var metahuman değil.

Zoomla savaşmaları için onlara yardım ediyor çünkü zoom kızını kaçırdı.

valla anladınmı bilmiyorum en iyi şekilde anlatmaya çalıştım.

ben üsteki yorumu yeni bölümü izlemeden yazmıştım karışık bişeyler oluyo valla bnde anlamadım

güzel spoiler yedik teşekkür ederiz sayın amına kodumun. cinnet geçirtirsiniz adama.

2. dünyadan geldi adam. 1. düntadki şerefsiz herrosin wells in yerine geçen adamın 2.dünyadak, hali ve bence bunlar zoomu yakalıycak anlamadıysan yaz daha detaylı anlatırım

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bak canısı hatırlarsan Dünya-1deki Dr.wells zaten işinde gücünda dünya tatlısı bir adamdı. onu kötü ve speedster yapan gelecekten gelen kötü bilim adamı Eobard thawne'idi. gel gelelim bizim joe'nun eski ortağı ve Joe'nun kızının eski yavuklusu eddie thawne (kendisi Eobard'ın dedesinin dedesi) kendini vurunca gelecekten gelen Eobard yok oldu. Bu olay Dünya-1deki.

Şimdi Dünya-2ye gelelim. Flash yerine Jay var Zoom'un Reverse flash olduğunu düşünelim orada. Eobard Dünya-1de ölü ise Dünya-2den gelmek zorunda peki Dünya-2den geldiyse bu onu oradaki reverse flash yapar. bu demektir ki Dünya-2deki reverse flash zoom değil. O halde Dünya-1 deki zoom'un ikizi kim? kafalarda deli sorular...

2. dünyada aynı kişiler aynı işleri yapmıyoduki neden aynı kişi gene reverse flash

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık