"bu okullar insanları gerizekalıya dönüştürüyor." -freaks and geeks

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Arrow izlemeden flash'a başladım, büyük sorun teşkil eder mi?

yeni konu aç Arrow izlemeden flash'a başladım, büyük sorun teşkil eder mi?

Arkadaşlar başlıkta söylediğim gibi, arkadaşlarımdan yediğim spoiler'lar sayesinde hiç başlamadığım ayrıca 2. sezondanda kuzenimin sayesinde bir kaç bölüm izlediğim için başlamadım. 6. Bölümdeyim şu anda, sizce burada ara verip arrow'u bitirip tekrar buna mı başlasam yoksa devam mı edeyim? Şimdiden teşekkürler.

Ben Arrow ve Flash ı beraber izliyorum, şimdilik pek bağlantıları yok, Flash biraz daha köklü bi karakter ama Arrowu da izlemelisin bence :)

arrow daki karakterleri ismen bilsen yeter zaten cok fazla bağlantı kurmuyorlar bilmesende anlarsın zaten.

arrowun 3cu sezonu ile,Flashi beraber izleyin,birinci flash sora arrow

flash ın 19. bölümünü izledikten sonra arrow da izlediğim için biraz sıçtım açıkçası çünkü laurel arrowun yardımcısı oluyomuş ve ben daha o bölüme gelmemiştim :/

Önce Arrow'u bitirin sonra hemen flasha başlayın zaten barry ilk arrowda oynuyor sonradan karışır önce arrow sonra flash

Sorun teşkil eder şahsi görüşüm budur. Arrow ile ilgili bazı detayları öğrenirsin o da hoşuna gitmez spoiler olabilir yani. Önce Arrow'un ilk iki sezonu sonra Flash'in ilk sezonu ve Arrow'un üçüncü sezonu aynı anda izlenmeli.

büyük sorun teşkil eder.

hiç sorun teşkil etmez kardeşim, the flash başlamadan önce arrowda flashın ufak bir spoilerini verdiler beraber bölüm çektiler daha sonra the flash'ta arrow seti konuk oldu felan filan aralarında öyle ahım şahım bir bağlantı yok yani amaç reklam sadece çünkü ikisi de CW kanalı ürünü olduğu için ama sana tavsiyem arrow gibi bir muhteşem diziyi kaçırma kesin izle derim hele de 2 ve 3. sezonlara gelirsen denesen bile bırakamazsın :D tabi son sezonu boka sardılar... Kısaca sorun yok aq

Arrowdan biraz spoiler yersin, eğer izlemeyi planlıyorsan.
Ortak bölümde karakterlerin birden gelmesi ve pek de tanıtılmaması hoşuna gitmeyebilir bir de.

caiz değil arrow da izle

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık