"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Arrow ve The Flash

yeni konu aç Arrow ve The Flash

Merhaba arkadaşlar

arrow u uzun süre önce izlemiştim ama devamını getirmedim direk flash izlesem nasıl olur 1.bölümde olivier in arrowdan olduğunu biliyorum böyle arrow hakkında ufak bilgim var yeterli olur mu konuyu anlamak açısından yoksa illa arrow u izlemem gereken yerlerde olucak mı

bence gerekiyor yani arrow harika bir dizi onu izledikten sonra the flash te oliver queeni görünce çok daha farklı hissedeceksin

arrow izlemene gerek yok bence flash için aynı evrende geçebilir ama konuları olayları düşmanları hepsi farklı sadece arrow hakkında az bir bilgi bilmen yeterli olacaktır çünkü bir kaç bölüm arrowuda göreceksin flash dizisinde

Bazı yerlerde bazı şeyleri anlamazsın ama anlamadığının farkında bile olmazsın muhtemelen öyle söylim

yorumlarınız için teşekkür ederim izlemeden devam edicem gibi :)

arrow çok bozdu illa izlemen gerekmiyor karakterleri tanısan yeterli

Ben hangisini tercih edeceğim hakkında yazacağım.
Arrow dizisini izliyorum ve bayılıyorum. DC karakterleri arasında en sevdiğim Arrow. Flash'a da başla dediler, ortak bölümleri olduğu için başladım bende. Ama zerre etkilenmedim.Çok sıkıcı geldi bölüm.Ne bileyim Arrow'un her türlü farklı bir havası var. Etkilenmedim ama devam edeceğim diziye.Ama pek sarmadı yani Arrow/ OliverQueen her türlü candır :).

Ben Arrow izlemeden flash izlemek istiyorum sizce izleyeyimmi ?

pek birşey fark etmez ki sadece ortak bölümler var ama konuyu daha iyi anlamak için izle bence

Flash Arrow dan daha güzeldir , seversiniz. Fakat arrow da öyle kolay basit kötü değildir. flash ı izleyin sonra arrow a başlayın derim .

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık