"erkeğin her adımı, her nefesi, her kelimesi ve hatta her bakışları yalan olabilir ama ağlamaları asla.." -icarly

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Barry Allen Türk Olsaydı :D

yeni konu aç Barry Allen Türk Olsaydı :D

Sizce Barry Allen Türk Olsaydı Neler Olurdu Yada Siz Barry Allen Gibi Hızlı Olsaydınız Neler Yapardınız ? :D

Olum koş bakkaldan ekmek,deterjan,peynir al :D Gelirken komşuya söyle akşama bize gelsinler(Annem)
Seni futbolcu yapacam paraya para demeyeceğiz(Babam)
Kanka halı sahaya gel işin içinde baklava kola ne alarsan var kooş halı sahadan sonra banka soy kanka borcumuz varya yardımcı olursun :D(Arkadaşlarım)
Aşkıııımmm parise giderim yada dur dur önce romaya giderim romayı yakarım(Sevgilim)

Biraz eğlenelim ama değil mi :D Hadi Bakarım Sizde Sıra Ben Biraz Örnek Olarak Kendimce Böyle Şeyler Yazdım :D

Annesi bütün ev işlerini ona yaptırırdı

İstanbulda yaşasa karşı yakaya en hızlı taksıcılık sloganıyla sefer çekerdı adanada yaşasa kebapçıda kurye yaparlardı. ( 10 sanıye içerisinde yemegınız gelmedıgı takdirde paranız iade edilecektir :) )

Kayseride yaşasa en hızlı pazarlık yapan adam olur :D Teyzelerle en hızlı mantı yapan ekip diye guinness rekorlar kitabına girerdi :D

*sınav kağıtlarını çalardım
*mini etekli kızların yanından son hızda geçip eteklerini uçururdum.
*okeyde taş çalardım
*hesabı ödemeden kaçardım
*bayram günleri tüm kapıları çabucak dolaşırdım
*kızların telefonuna numaramı kaydeder kendime mesaj atardım.
*yazın sırtı yanan arkadaşımın sırtına çaktırmadan şaplak atardım

aklıma gelenler bunlar :D

Barry'nin yaptığını yapardım.
[ Tabi meta insanlar yerine suçlular :) ]

ne yapardıımm.
- sevdiğim ve ulaşamadığım insanı gizlice seyrederdim.
- amerikaya bi koşu gider alışveriş yapar geri dönerdim.
- en azından gece korkmadan dışarı çıkardım!
- odamı toplama gücünü bulurdum ( kesin değil ama )
- dünyanın her yerine koşar ve yardıma ihtiyacı olan, saldırıya uğrayan ve özellikle hasta insanlara moral vermeye giderdim.

ne yapmak isterdimmmm Koşan Uçak

zamanda yolculuk en güzeli :) dostlarımla mutlu olduğum, kaybettiğim sevdiklerimi yeniden gördüğüm zamanlara geri dönerdim :)

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık