"başkalarının düşüncelerini dinlemekten kalbinin sesini duyamıyorsun." -supernatural

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Barry ve Arrowdaki herkesin geleceği

yeni konu aç Barry ve Arrowdaki herkesin geleceği

Ya barry beni cağırıyo beyler bakın burdan 9. sezon 18. bölüm Superman v Flash adında olacak ve ben tüm herşeyi düzeltecem barry allen orda ölecek ama onu orda öldürmek zorunda kalacam wally west black flashı öldürecek sonra batman gelcek senin yüzünden insanlar öldü diyecek ben martha dicem neden o ismi söyledin dicek sonra anamın adı dicem barışacaz ama o bölümde barry ölecek cenazesinde iris kalp krizi gecirecek joe sevdiklerini kaybettiği icin intihar edecek caitlin ronie yi bulup evleniyo coluk cocuk sahipi oluyo ciscoyu en son gördüğümde cebine bi 10000 lira vermiştim naptı yaşıyomu öldümü bilmiyom darmadağın oldular Allah kimseye vermesin böyle dert arrowdada o bölüm oliver felicityi aldatıyo lois lane beni aldatıyo bunlar evleniyo bende felicityle evleniyom ama oliverin kolunu koparıyom o gün john catışmada ölüyo karısı bu acıya dayanamıyo kanser oluyo o da orda oluyo cocuklarınıda ben evlatlık aldım bruce laurelin kardeşini aldı bi düzen kuramadı garipler araya filan girdimde şimdi 3 cocukları var maşallah birde bu laurelin babasıda kalktı ben kriptona gidiyom amk dedi yola cıktı nereye gitti bilmiyom felicityde benden hamileykene doğum sırasında öldü wally bunları duyunca verem oldu onu durdurayım derken bana vurdu eli kırıldı reverse flash geldi o sırada onu öldürdü bana 'Yarışımız bitmedi Superman' dedi ne diyon amk dedim bende bunu öldürdüm kısacası o bölümden sonra full cenazeye gittim 9 . sezon son sezonu oluyo yani dizinin büyük spoiler kb yın

hayal dünyan baya bi geniş senin gibisini görmedim arkadaş alemsin adjfklmn

yok krdş yönetmen öyle yazmış biz ekmek parası icin oynuyoz

bide başlık parası vardı dimi adjfklmn

şş klark caitlini sana yapammı la ben yeşil fenerim herşeyi yaparım euehueheuehue

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık