"başkalarının düşüncelerini dinlemekten kalbinin sesini duyamıyorsun." -supernatural

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > beyler benim anlamadığım bi mevzu var

yeni konu aç beyler benim anlamadığım bi mevzu var

çizgi romanda cidden jay garrick denen kahraman bi speedster var ve kafasında bu diziye göre hunter'ın babasından yadigar o şapkamsı şey var nasıl oluyo da bu şapkayı dizide kötü bi speedster giyebiliyo. Nasıl bu kadar çizgi romandan çelişkili bi dizi çekersiniz? 40 yılı devirmiş bi çizgi romanı es geçemezsiniz. Eğer tamamen çizgi romana göre hareket edersiniz hiç heyecan kalmaz bunu biliyorum. Ama bazı şeyler değiştirilmemeli. Bir de normalde her flashın kendi reverse flashı var ve şu şekilde:
Jay Garrick - The Rival (Edward Clariss)
Barry Allen - Professor Zoom (Eobard Thawne)
Wally West - Zoom (Hunter Zolomon)
bunu bile değiştirerek içine etmişler.

haklısın kardeşim ve zaten hunter zolomon ve eobard thawna kostüm renkleri olarak aynı yani black flash diye bir şey zaten yok

aynen kardeş o da var unutmuşum :)

Çizgi romanlarını okumadım ama gerçekten senaryo çok boka şardı , çizgi romanlarda hiç bi speedstar ın gözlerinin tamamen siyaha dönüp dönmediğini bilmiyorum ama hunter ınkiler neden veya nasıl siyah oldu ? acaba karanlık maddeden dolayımı ve bu arada barry geçmişe bildiğim kadarıyla 2 kere gidiyodu fakat 3 kere gitti üstüne zaman hayaletimi ne onunla karşılaştı falan senaryo ciddi ciddi boka sarıyo umarım dizi efsane yolundan çıkıp bok yoluna girmez.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık