"ancak IQ’nuz benden daha yüksekse ne düşündüğünüzle ilgilenirim." -fringe

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > BEYLER SON BÖLÜMDE ANLAMADIĞIM BİŞEY VAR Bİ BAKARMISINIZ (SPOİLER)

yeni konu aç BEYLER SON BÖLÜMDE ANLAMADIĞIM BİŞEY VAR Bİ BAKARMISINIZ (SPOİLER)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

şimdi barry zamanda yolculuk yapıp geri döndüğü sahnede yani son sahnelerde
caitlin ve cisco'nun haberi yoktu bu zaman hayaletinden sonuçta barry kendi zamanında geçmişe dönerken peşine takıldı anlamadığım şey geri döndüğünde çözdünüzmü nasıl yeniceğimizi falan dedi
hem onların nerden haberi oldu o zaman hayaletinden hem de hartley ne alaka nerden çıktı onun nerden haberi oldu anlamadım kaçırdığım bir yer mi var belki izlemeyen vardır diye yine de spoiler atayım

ciscoya giderken diyor ya bunu çözmeniz için 1 yılınız var diye

ciscoya giderken diyor ya bunu çözmeniz için 1 yılınız var diye

hartley de; geçmişte ondan yardm fln aldılar ya dost oldular gibi bişi işte o yüzden

o hartleyden bi olaylar çıkacak gibime geliyor ama... sonuçta barry onu tanımıyor bunu uzun süre saklayamaz birilerine söyleyebilir

Gitmeden önce bunu çözmeniz için 1 yılınız var diyor ya ama hartley olayını bende anlamadım

Geçmiştekilere demesiyle ne alakası var ki sonuçta orda yaşananları gelecektekiler bilemiyo

Barry geleceğe dönerken aradan 1 sene geçiyor ve zaman çizelgesi bozuluyor Barry dışındaki herkes etkileniyor

onu ben de anlamadım ya hayaletlerden geçmiştekilerin haberi var gelecekteki caitlin ile cisco nereden biliyorlar bu hayaleti.Bazı yerlerde resmen error verdi beynim.

Nasıl anlamıyorsunuz anlamadım çok basit sen geçmişte başına gelen büyük bir olayı mesela atıyorum 1 yıl önce sana araba çarptı bugün onu hiç olmamış gibi hatırlamıyor musun bu da onun gibi bir şey.

Barry geçmişe gittiği zaman geçmiş de değişmiş oldu. Dolayısıyla cisco ve caitlin hatılrlıyor çünkü 1 sene önce yaşamış oldular o olayı.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık