"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > BİR DİZİ GİTGİDE...

yeni konu aç BİR DİZİ GİTGİDE...

Bir dizi gitgide gözlerimizin önünde erir mi yahu? Saçmalıklar oluyordu da 4.sezonda nirvanaya çıktı artık. Iris'i ayrı dert Flash'ı iyice ezdiler. Dizinin senaristleri Iris'in dayıları galiba. Sadece Iris olayı da değil. 4.sezon çok vasat kaldı, nasıl düzelteceklerini veya düzeltebilecekler mi merak ediyorum o yüzden izliyorum.

bende öyle yoksa şu an cidden kötü bir yolda.

dizi heyecandan aksiyon bilim kurgudan evlenme programı tadına döndü

bu sezon böyle devam ederse 5. sezonun izleneceğini pek sanmıyorum

Arrow ilk 2 sezon süper ve 3.sezonda fena değildi, sonra boka sarınca 4.sezonda bıırakmıştım şimdi ne oldu napıyorlar merak bile etmiyorum. Bu dizide şansını zorluyor iyice, türk dizileri seviyesine indi iyice

Cidden kaliteyi sürekli düşürdüler artık yerlerde sürünüyor 5. sezonu çekme kararı verirken nasıl utanmadılar anlamıyorum. Umarım 5. sezon da çok kötü olmaz, şöyle bir 5 bölüm falan izlerim kötü olduğunu anlarsam direk bırakırım resmen saatlerimizi boşa harcıyoruz.

senaristler mülakatla alınmış. dayıları liste göndermiş olmalı!

2.5 sezon izledim çok bile dayandım bence.Zorlama bir dizi oldu iyice.İlk sezon o kadar güzeldi ki...

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık