"başkalarının düşüncelerini dinlemekten kalbinin sesini duyamıyorsun." -supernatural

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Birinizde supergirlin yerine şu adamı alak diyin..

yeni konu aç Birinizde supergirlin yerine şu adamı alak diyin..

Beyler yeter aq gına geldi supergirl supergirl la abi benim yarım etmiyo bu kız ama herkes onu konuşuyo beni BvS de zack snyder doomsdaya öldürtmeseydi iki dakika sürmezdi bu uzaylılar supergirle yenilmez diyolar la abi bu ben yan sanayim yan yan verecen bana yetkiyi zıplıcam burdan atalarına illa bana injustice yaptıracanız amk yeter ha ben istiyomuyum sanıyonuz yönetimin tek bende olmasını loisde aha bunlar yüzünden öldü ben ondan injuste evrenini başlattım hem barry anasını kurtarıyo loisi kurtarsaydı injustice evreni olmazdı gecen biri bana küfrettiydi bunun yüzünden canımı sıkmayın bak . (Burdan daily planet müdürü pery seninde amk kaç yıl oldu bi zam yapmadın)

Son sözüm olarakda : Beyler rahat olun sezon sonu barry geliyo bu DCEU evreninde supo abi burda bi savitar var canımı cıkardı şuraya bi gelsende şunu bi alsan diyo bide arkadaşlarınıda cağırsan diyo tamam diyom topluyom bizim tayfayı yani justice leagueyi gidiyoz bu oliver orda bana sigorta yemek ulaşım sizdense ben çalışırım dedi şu anda değerlendiriyorum bide bu barry pezevenk bizim supergirle aşık olmuş istedi vermedim bu bide istifa ettiydi neyle besleyecek bu kızı aşkla karın doymuyor barry efendi ...

Yine başladık -_-

amk senin yine saçın bozulmaz sinirimi bozar amk üstüne atom bombası atıyolar senin saç hala şekilli şukullu hangi marka joleden sürüyor söyle bizde sürek aq

pff trol bile değil bu dedikleri he. supergirl daha güçlü. lol myriadla saldırdıklarında kal el dayanamamıştı bile. çıtırdan dünyada büyümüşlüğün zayıflığı falan var. ama kara ergenlikte falan hep kriptondaydı. haliyle daha güçlü.

çok uzun yazmışsın kardeş ama eminim güzel şeyler yazmışsındır okumadım

Zeyneper özlemiştin demi superman'i geldim herkesi kurtcam raat olun

Ben supermanı sevmem xkal-el ayrıca niye herkesi kurutuyorsun raat değuluz .P

Senin Smallville var o yeter sana

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık