"çünkü ben seninle bir gün bile konuşmayınca o gün hiç iyi geçmiyor." -how i met your mother

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Black flash eddie mi? Barry mi?

yeni konu aç Black flash eddie mi? Barry mi?

Gençler şimdi benim bir yerde okuduğuma göre bu black flash amcanın barry allen olma ihtimali sağlammış. okuduğuma göre bizim barry amca ışık hızının ötesine geçiyor ve diğer dünyalardaki 4 flashın en hızlıdsı oluyor ( wally west dahil) ve speed force ta hapis kalıyor bu süre içinde gerçek dünyada barry nin öldüğü düşünülüyor. barry speed force da kendini kaybedip deliriyor ve bir sekilde gercek dünyaya iniyor.

Ama birde söyle birşeyi düşünür oldum şu sıralar şimdi zoom un yanı blacck flashın barry olmadığını düşünürsek kim olabilir? herkesin aklına ilk gelen kisi eobard yani harrison wells tir. ama düşündüm de eddie eobardın atası ve eobard da harrison ın görüntüsünü çaldı. eddie nin madalyonsdan ötürü cobalt blue olma ihtimali çok yüksek. Peki kimdir bu Cobalt Blue zaten birçoğunuz biliyorsunuzdur. cobalt blue madalyonu sayesinde güçleri kopyalayabiliyor buna koşucuların hızlarıda dahil sonuçta zoom jay garricin güçlerini caldığına göre bu zoom yani black flash harrison wells görünümlü eobard thawne içerikli eddie thawne bence :) ve bu teoriyi destekleyen en önemli durum ise İKİNCİ BÖLÜMDE GÖRDÜĞÜMÜZ GİBİ BLACK FLASHIN ARKASINDAN ÇIKAN MAVİ ŞİMŞEK. AYRICA BLACK FLASH IN ZAMAN MANİPÜLASYONU YARATMASI VE DONDURMA ÖZELLİĞİNİN OLMASI VE BAŞKA DÜNYALARDAN BARRY NİN DÜNYASINDAKİ İNSANLARIN İKİZLERİNİ KAÇIRIP ONLARA GÜÇLER VERMESİ VE FLASH IN ÜZERİNE SALMASI GÜÇ KOPYYALAYABİLDİĞİNİ AÇIKLAR FAZLA SPOİLER LI OLDU. AMA BARRY TEORİSİNDEN BAKARSAK GÜÇ KOPYALAMA OLAYI SPEED FORCE TA UZUN SÜRE KALMANIN BİR YAN ETKİSİ DE OLABİLİR YANİ DURUMLAR ACAYİP KARIŞIK :) BU KADAR OKUDUĞUNUZU TAHMİNDE ETMİYORUM AMA NEYSE :) YANILDIĞIM VEYA EKSİK YERLER OLABİLİR AMA HEPSİ TAMAMLANIR BENCE :)

KARDEŞ SEN ÇOK YANLIŞ GELMİŞSSİN BLACK FLASH BENİM OKUDUĞUMA GÖRE FLASH ÖLÜNCE ORTAYA ÇIKIYOR VE NE İYİ NE KÖTÜ Bİ KARAKTER TAM TROLL DALGASINA BAKIYO ARADA GELİYO GİDİYO FALAN

abi asıl sen yanlış gelmişsin be herkes flashın öldüğünü düşününce yani flash speed force u geçince black flash a dönüşüyor sen nerden okudun bunu :)

farklıbiri, Zoom denen herif Barry'nin flash olduğu evrendekileri kaçırıp güç vermiyor.. Onlar zaten paralel evrendeki patlamadan sonra güç kazanan kişiler. :D Nasıl izliyorsunuz diziyi anlamış değilim.. Ayrıca Barry'nin flash olduğu evrendeki Eobard yani Reverse Flash, Dr. Wells kılığına girmişti. Paraleldeki Dr. Wells'in durumu belli değil. Yani henüz belli değil. Bana kalırsa, (ki kalmaz) bu Zoom denen herif, paraleldeki Wells galiba.

benim bildiğim black flash şuan yok black flashtan kaçabilen tek bir kişi vardı o da wally west 800 milyon yıl öteye gitmiş adam yani zoom farklı black flash farklı aga black flash barrynin karşısına adam salmaz kendi girer bitirir işini black flash zoom değil yani bence

Peki kimse şunu düşünemedi mi ? Doctor Wells gazetede flash hala kayıp haberine bakıyordu sürekli peki gelecekte kaybolan Flash ya paralel evrene geçip orada ölmüş ise ? (GAZETEDEKİ HABER DEĞİŞTİ Mİ TAM HATIRLAMIYORUM EĞER DEĞİŞTİYSE UYARIN) Bu arada @farklıbiri senin teorin eğer doğru ise o zaman kopyalama özelliği sonsuza kadar sürmüyordur ve tamamını ele geçiremiyordur çünkü flash'ı öldürmek için sürekli birilerini gönderiyor fakat flash'tan daha hızlı olan birisi neden kendisi öldürmesin ?

http://comicbook.com/2015/04/28/flash-preview-teases-green-arrow-hawkgirl-and-iris-allen/

buradaki videoda Flash'ın Starling City ' e (Aroow'un şehri) Atom ve Hawkgirl ile yardım ettiğini söylüyor ve bir patlamadan falan bahsediyorlar yani bu patlama sırasında flash'ın paralel evrene geçme olasılığı var.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık