"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > çizgi romanını okuyup konuya iyice hakim olan arkadaşlar bir bakabilir mi

yeni konu aç çizgi romanını okuyup konuya iyice hakim olan arkadaşlar bir bakabilir mi

ya ben şeyi anlamadım reverse flash ''sonunda flashın kimliğini öğrenmiştim artık zamanda geriye gidip o hiç var olmadan öldürebilirdim'' diyor sonra ''bir sorun vardı ben flashı öldürdüm bu yüzden parçacık hızlandırıcı sayesinde onu tekrar yarattım'' gibi bişey diyor reverse flash daha önceden flashın kimliğini bilmiyorsa bundan önceki flashlar nasıl flash oldu

çizgi romanını okumadım ama zaten hiç bir süper kahraman filmide, diziside %50 bile örtüşmüyor çizgi romanlarla.

Ek olarak Reverse Flash geçmişe dönerek Barry'yi öldürmeye çalışıyor ancak Flash' la kavgaya tutuşuyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam Flash, Küçük Barry'yi olay mahalinden uzaklaştırdığında Reverse Flash Barry'nin annesini öldürüyor. Ancak hızını kaybediyor ve zamanda yolculuk edemiyor. Harrison Weels'in kimliğine bürünerek olayları hızlandırıyor.

kısaca özet şu reverse flash gelecekti flash ın gerçek isminin barry allen oldugunu öğreniyor sonra gelecekteki flash i yok etmek için barry allen i kücük yaşta öldürmeyi planlıyor öldürmek için geldigi zaman gelecekti flash kücük barry allen i kurtarıyor evden kaçırıyor burdaki gelecekteki flashda kendisi sonra reverse flash barry i kaçırdıgını görünce trajedi yaşatmak için annesini öldürüyor cünkü kücük yaşta annesini kaybedince diziye göre flash olamıyor ve o annesini öldürdügü için flash güçlerini hiçbir zaman öğrenemeyecektır bu sırada reverse flash annesini öldürüp evden cıkıp gelecekteki zaman dilimine gitmek istediği zaman bunu gerçekleştiremiyor cünkü hız gücünü kaybediyor fark ettiyseniz dizide sandalyenın altında güç enerji sistemi felan vardı daha sonra reverse flash kücük yaştaki barrynın annesini öldürdüğü için barry yeteneklerini hiçbir zaman öğrenemeyeceği için oda gidip drwells in vücutunu alıyor daha sonra ona gelecekten geldiği için parçacık hızlandırıcı sayesinde flash ı tekrar yaratıyor amaç gelecek ' e gitmek cünkü o dönemdeki flash yani barry kücük ve trajedi yaşacayacağı için hiçbir zaman flash olmayı öğrenemecek ta ki dr wells( reverse flash ) yardım edene kadar oda yanı kısaca flash ı kücük yaşta öldürüp gelcek e gitmek isterken öldüremeden zaman diliminde kısılıp kalıp flash ı gücünü kazandırıp gelecek e gitmeye çalışıyor ( kısacık dedik ama uzun oldu olay bu :D )

sana tavsiye 1.sezon finalinin ilk 5 dakkasini izle herşeyi orda özetliyor zaten öldürme yok annesini öldürdüğü için flash olmayacak diğer flashlar hep gelecekteki bunlar şuanda geçmişteler reverse flash barryden 136 yıl sonra dünyaya geliyor zaten sezon finalinin ilk 5 dakkasini iyi izle anlarsın herşeyi zaten burdada açıkladımda öyle daha sağlıklı olur açıklıyorlar zaten

@quardia peki hani annesini öldürdüğü için hiç flash olamayacak dedinya eğer annesini öldürmemiş olsaydı ve parçacık hızlandırıcı olmasaydı bu nasıl flash olacaktı yani geçmişteki flashlar falan nasıl flash oldu

@reseph
sorularının cevabı aşağıda atacağım videoda var.

https://www.youtube.com/watch?v=aFtVCrJekFU

ayrıca linkteki bahsi geçen Flashpoint Paradox İzlemeyedeğer.com 'da var.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık