"anderson, yüksek sesle konuşma. bütün sokağın iq'sunu düşürüyorsun." -sherlock

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > DİZİ ÖNERİSİ LÜTFEN ACİL

yeni konu aç DİZİ ÖNERİSİ LÜTFEN ACİL

Arkadaşlar malum ramazan geldi oruçta dizisiz geçmez bana acilen dizi önermeniz lazım sevdiğim tarz ya Spartacus - Game of thrones - Vikings tarzı yada Arrow-Flash tarzı diziler böyle aksiyonu bol ama içinede bundakiler gibi bir tutam aşk-dram serpilmiş dizi istiyorum . Varmı önerebileceğiniz diziler ? Legends of Tomorrow başlamaya değer mi , Flash ve Arrow un boşluğunu doldurabilir mi ? Cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. :))

LOST İZLEYEBİLİRSİN AKSİYON FALAN VAR AŞKTA VAR LOSTTAN BAŞKA THE MENTALIST VAR O DA GÜZELDİR. BİLİM KURGU BİR DİZİ VAR. ADI FRINGE VE EFSANE BİR DİZİ ÇOKTAN FİNAL OLDU BENİM İÇİME İŞLEYEN 1 YILDIR ÖZLEMİNİ ÇEKTİĞİM BİR DİZİ. ONCE UPON A TIME VAR ONUN SENARYOSUDA GÜZEL. VAMPİRLİ SEVİYORSAN THE VAMPIRE DIARIES İZLEYEBİLİRSİN THE ORIGINALS FALN. DEDİKLERİME BAK İSTERSEN ŞİMDİLİK BUNLAR VAR DAHA DA SÖYLEYEBİLİRİM AMA İLK BUNLARA Bİ GÖZ GEZDİR AMA FRINGE IZLEMEDIYSEN MUTLAKA AMA MUTLAKA ÖLMEDEN ÖNCE İZLE.

Legend of tomorrow başlamaya değer dostum

legends of tomorrow başlama çöp ama vikings tarzı the last kingdom öneririm çok güzel dizi

Black Sails öneririm dostum

lostu ölmeden önce izle derim

once upon a time,izombie,the 100,sherlock

yaptığın tarif ORHAN BLACK'İ anlatıyor.her bölüm aksiyonlu ve aşk teması da var ve bildiğin kafa patlatan bir dizi(bu tarz sevenler için mükemmel bir özellik) ayrıca G.OT. gibi her sezon on bölüm.değil ilk bölümü izle ilk 20 dk. izledikten sonra bağımlısı olmazsan bende diziler hakkında bir şey bilmiyorum. FARGO tarifine uymaz ama oda candır. yukarıdaki dizilerin bir çoğunu izledim hepsi güzel ama ya aksiyon kısmında yada aşk kısmı da biraz sıkıntılı.ama kesinlikle izlenilesi diziler onu da belirteyim

Kesinlikle The 100 izlemelisin

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık