"hiç iyi niyetli olup da hata üstüne hata yapmışsın gibi hissettiğin oldu mu?" -teen wolf

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Dizinin Gidişatı

yeni konu aç Dizinin Gidişatı

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

2. sezona fırtına gibi efso bir şekilde başlayan senaristler şu anda bok yoluna gitmektedirler.
Bu haftaki bölüm ile bunu tekrardan onayladım..Barry'nin Zoom'dan 4 kat daha hızlı durumda iken Zoom'a bütün hızını vermesi çok saçma.Zoom'un hızı aldıktan sonra hepsini öldürmeyip Caitlin'i kaçırması saçma.Ve ileriki bölümlerde Barry'nin bir şekilde saçma bir sebepten dolayı hızını geri kazanacak olması da saçma.
Diğer bir yandan efektlerde bence son zamanlarda kötüleşmeye başladı.
Aynı zamanda son bölümlerde artan klişe laflar ve dramatik sahneler allahtan bu bölümde yoktu.
İnşallah 2. sezonun geri kalan bölümlerinde bize şu diziyi tekrardan sevdirirler.

(Dipnot: Bence demir maskeli adam Jay Garrick.)

Zoom bunları yaparken nasıl göremediysen barryde bazı planlar yaparken göremiyor olabilirsin dostum. Sanki herşey bitmiş gözüyle bakıyorsun ki bu yanlış birşey. Zoomun hala takiyondan haberi yok ve Reverse Flash hızını geri alabilmek için takiyon kullanıyordu unutmayalım :P

Bölümün basinda yaptigi ey zaman yolculugu degil supergirl'in dünyasina gecmesiydi.

Zaman yolculuğu falan hikaye arkadaşlar,dizi zaten son bölümlerde kötüye gitme sinyali veriyordu.Sadece bu bölüm için demiyorum yani.Özellikle Barry'nin geçmişe gidip Dk. Wells'den hızlanması için yardım istediği bölüm çok kötüydü.2. sezonun ilk bölümünde hala unutamadığım bir sahne vardır ki bu da Fırestorm'un yüzü.Hatırlarsanız sizde efektlerin kötü olduğunu neden söylediğimi anlarsınız.

Bence bunun sebebi senaristlerin ve yönetmenin nasılsa 3. sezon onayını aldık. Kalan bölümlerde çok fazla ayrıntı vermeden sezonu bitirelim kafasındalar bence.

la bakın her yere supergirl yazıyonuz beyler sikecam ama yapacanız işi ha supergirl benim özentim amk o yokken ben vardım buralarda ben dövüşüyodum sizin için o mu dövüşüyodu azcık vicdan yapın lan anca ev yandığı zaman superman clark kal el neyse yetiş başka bi şeyde hep supergirl 250 gr için yapmadığınız şey kalmadı ayıp be ayıp çekip giderim bende kriptona inş benden sonra dünyaya doomsday gene gelirde o supergirl iniz yenebilirmi acaba püh size be lanet gelsin ya

Al işte bir işsiz daha

İyi de Flash Zoom'dan dört kat hızlı değildi ki ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

arkadaşlar fırtına öncesi herzaman bi sessizlik olur bence onun sessizliği bu amerikan dizilerinde cok sık karşımıza cıkar walking dead de ve teen wolf da sürekli sezon sonlarına doğru olur özellikle.flash ile zoom un karşılaşıcağı bölümde izleyici ekrana kitlediler flash ın 4 kat hızlanması zoom un kimliğinin ortaya cıkması gibi ardından 3 hafta ara verdiler herkez flash ın zoom u alt ediceğini düşünüyodu ama olmadı ve bi konuda herkes hayal kırıklığı yaşadı flash ın hızını tamam al demesi ve ardından normal e dönmesi bence bu olaylar izleyiciyi düşürdü şimdi tavan yapma zamanı diye düşünüyorum.zoom u alt edermi bilmiyorum ama barry nin ya çok inanılmaz bi hıza sahip olacağına yada kendisi gibi iyi bi hızcı nın ekibe katılmasını bekliyorum(wally west) ve sezon bittiğinde insanlar şunu dicek diye düşünüyorum 3.sezon ne zaman başlıcak :)

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık