"bu okullar insanları gerizekalıya dönüştürüyor." -freaks and geeks

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Dizinin gidişatı

yeni konu aç Dizinin gidişatı

Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba,burda kendi düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Tabiiki herkesin görüşü kendinedir fakat benim düşüncelerime ters birisi varsa,saygı da duymalı :)

- Diziye ilk başladığımda mükemmel bir seyir keyfi aldım. Hatta ve hatta, dizi hakkında o kadar çok iyi laflar yaptım ki en sonunda ablam da diziye başlamak istedi. Ben 19,ablam ise 26 yaşında. Bizi en çok sevindiren olaylar dizinin sonlarındaki soru işaretleri,en heyecanlı yerinde hiç beklemediğin birşey olması vs. vs. idi. Hatta ilk başlarda ''Run Barry,Run'' mevzusu bile bizi heyecanlandırırdı.
- İş mevzusundan dolayı ailemden uzak kaldığım şu dönemde,diziye tek başıma takip ediyorum ki eminim kardeşim devam etmemiştir ben yokum diye. Demem o ki, bu takip ettiğim dönemden itibaren artık bazı köklü şeylerin değişmesi gerekiyor. Dizi büyük yaş gruplarına hitap edebilecek seviyedeyken, 7-16 yaş grubuna dönüştü neredeyse.
- Justice League kurucularından ve DC evreninin en güçlülerinden The Flash'ın, her bölüm biri tarafından dayak yemesi,Iris yada Flashın ailesi dediğimiz (Cait,Cisco,Joe vs) insanların ''Sen yaparsın,sen en iyisisin'' gibi klişe lafları ve sonra Flash'ın gaza gelip kazanması artık beni inanılmaz derecede illet ettirdi. Artık her bölümde Flash aynı şeyleri yaşıyor, ''Dayak-Gaz-Kazan'' üçlüsü diyorum ben buna.
- Birde şu düşüncem var, çizgi romanlarda birden çok Flash olabilir. Ama sizcede bu dizi evreninde saçmalanmadı mı? Tek bir Flash ve tek bir düşmanı olduğu zamanlar (sezon1) eminim siz de diziden çok keyif almışsınızdır. Şuan ben o keyfi göremiyorum. Ki Zoom varken bile keyif alma oranım düşmüştü. Şuan yerlerde... Kime baksak Flash olmuş,herkes bi Speedster.
-Diyeceğim o ki arkadaşlar,o kadar bölümünü izledikten sonra artık o kadar zamanım boşa gitmesin diye devam ediyorum diziyi izlemeye. Yoksa devam edilecek gibi değil. Umarım başlı başına klişeler değişir,ve seyircinin aklında soru işaretleri bırakarak olaylar gelişir. Artık seyirci Flash'ın dayak yiyeceğini ve sonra birinin gaz verip Flash'ın kazanacağını biliyor...
- Benim gibi düşünen arkadaşlarımız elbetteki vardır,düşünen düşünmeyen kim varsa yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler,hayırlı günler.

Merhaba, bende söylediklerinize aynen katılıyorum. 2.sezon bazı bölümleri sıkıcı olmaya başlamıştı. 3.sezon ise hiç beklediğim gibi çıkmadı. Özellikle Flashpoint Paradox'u bu kadar basit geçiştirmeleri hoşuma gitmedi. Şuan da etkileri devam ediyor olsa da gözlerim Justice League'den birilerini aradı. Dayak yeme konusuna da katılıyorum Zoom'u yenmesine rağmen hala gidip çok basit düşmanlardan dayak yemesi olacak iş değil. Her sezon hızı artmasına rağmen sürekli ondan hızlı Speedster çıkması olayı ayrı bir saçmalık oldu artık. Hayırlı akşamlar.

1.sezon herzaman ayrı bir bir yer taşıyacak ama şu 4.bölüm güzeldi bir 1.sezon havası sezdim hadi bakalım nasıl olacak

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Dizi raydan tam olarak bu sezon çıktı aslında..
İlk sezonlardakı olaylar iyi işlenmişti nispeten fakat hunter zolomon un tek bölümde harcanması ,karakterimizin gaz ile çalışıyor olması ve herhangi bir karakteristik ağırlığının bulunmaması diziden soğumak için yeterli
dizi iris barry ilişkisinin sıkıcılığını seyirciye yansıttı laf olmasın diye çekildiğine inanıyorum artık...
Paralel evren ve zaman çizgisi terimlerini o kadar çok kurcaladılar ki seyircinin kafasında soru işareti bırakacak merak edilecek hayrete düşürecek şaşırtacak bir olay kavramı kalmadı tam anlamıyla..
IMBD den 9.6 falan alan bölümler vardı bu sezon öyle şaşırtacak birşey olmaz herşeye hazırız gene wells e oynuyorlar caitlyn in killer frost olup olmayacağıda kimsenin umrunda degildir sanırım.
Kılıbık süper kahramanımız bu hafta kimi avlıyor parmaktan sonra...

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık