"dünden ders çıkar, bugünü yaşa, yarın için ümitlen." -albert einstein

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Diziyi nereye bağlarlar ?

yeni konu aç Diziyi nereye bağlarlar ?

Şimdi hocam iyi güzel izliyoruzda işte zamanda sekmeler uçmalar sevgililer felan , sizce artık her bölüm 1 kötü adam yakalayıp bitirmeli mi olur ? arrow gibi mi yaparlar ? sıkarlar mı ?

yok bunda insan aklını ve mantığını kazık sokan zaman ve çoklu evren olayları olur zamanda yolculuğu anlatan sıkıcı detaylar gibi

hayır tabiki yine tek bölümlük kötüler olcak ama black flash ve savitarla uğraşcaklar

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şu flashpointten bir şey anlamadım ben tamam gelecek her seferinde değişiyor falan da barry nin kişiliği falan niye değişmiyor belki bir speedster olabilir ama onun da bir geleceği var sonuçta biri bana açıklayabilir mi?

aslında flashpoint öyle değildi flaspointte flash yoktu wonder woman ile aquaman savışıyor ve dünyanın içine ediyor olurlar ve batman bruce wayne değildir Thomas Wayne yani babasıdır superman bir yere hapsedilmiştir ve ip incecik bir şeydir ve barry nin hızı yoktur batmanin malikanesine ordanda bat cave ye gider batmani görür önce onu bruce sanar ama bruce değildir (ha bu arada batman batarang falan değil silah kullanmakta oluyor flashpointte) barry e bir şekilde hızını kazandırır revers flashla yada dr zoom ile nasıl demek istersen aynı kişiler bi kavga eder barry yenik düşer barry tam ölecekken thomas arkadan dr zoomun kafasından vurur ve dünya tam yok olacakken barry koşmaya başlar annesini kurtarmsaını engeller her şey normale döner bruce a babasından mektup götürür ve biter. Bu arada barry flashpointteyken öbür dünyayı yavaş yavaş unutur ama öbür dünyaya geçince flashpointteki her annesiyle geçirdiği zamanı hatırlar bunu barry batmane de garip olduğunu söyler istersen sen bi justice league flashpoint paradoxunu izle animasyon ama güzel bence

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık