"karanlığın bir kez içine girmesine izin verirsen, asla dışarı çıkmaz." -arrow

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > DOLUŞUN-paradox olmayacak yeni teori(biraz karışık)

yeni konu aç DOLUŞUN-paradox olmayacak yeni teori(biraz karışık)

paradox olmayacak çünkü wells-1 gelecekten geldiğinde annesi varmıştı barryi öldürmek için gelmişti öldüremeyince annesini öldürmüştü(eğer barrynin reverse flashı öldüreceğini bilseydi geçmişe gelmezdi (ve gazeteler yazardı flash rf yi öldürdü diye) yani gelecekte barry çoktan annesini kurtarmıştı edie ölmemişti thawne yaşadı patlama thawnenın çoktan bildiği zaman oldu ve wellsi öldürüp geçmişe gitti ve patlamayı erken yaptı flashı gelecekteki hali gibi eğitmeye çalıştı çünkü hızını kullanıp geleceğe gidecekti ama flash onu durdurdu yani aslında thawne zamanı barrynin annesini öldürüp değiştirdi şimdi barry zamanı düzeltmiş oldu) sonra kendi zamanına dönememişti buda barryi daha erken flash yaptı şimdi reverse flashın(gelecekte) gördüğü gibi barry hızına kavuşup flash olacak yani gezetedeki gibi Bruce wayne ve oliver şirket birleştirecek paradox olmayacak Arrow düzelecek Flash daha hızlı olacak. Bir iki teorim daha var bir tanesi thawne nın gazetesinde flash ortadan kayboldu yazıyordu bence black flash onu öldürdü sonra barryi black flashın yerini aldı Bu arada wally de gücünü alacak ve barrynin yerini alacak zaten justice leaguedeki flash wally diye biliyorum yanılıyorsam düzeltin. Batmana ve supergirle yer açılmış oldu barrynin annesini kurtarmasıyla.

captain cold, laurel vs ölen karakterler geri gelecek bu teoriye göre... 1. sezon finalinde rip hunter ın adı geçiyor. Arrow da LoT da etkilenecek. Slade Wilson, Damian Darkh vs. villianlar geri gelicek. reverse flash vs. flash savaşları izleyeceyiz.

eğer reverse flash olduyse flash ın güçlerini aldıgı patlama olmuyacak.Flash ın da güçleri olmayacak onun yareine wels ın kızıyla wally de güç olabilir gene sonradan parcacık hızlandırıcı patlaması olabilir Sonucta flash tan bahsedioz barry allen oylece yok olamaz ama bunu yazanlar 23 bolum olsun diye uzatabilirler

Beyler ben size anlatayım bu barry anasını kurtarıyo sonra ben dünyaya düşüyom bu joe barry yerine beni büyütüyo tam parcacık hızlandırıcısı patlaması olacakken gidiyom makineyi uzaya atıyom ben sonra herkes normal normal yaşıyo tabi süpermanim ben joeyi icişleri bakanı yaptırıyom irisi barrye vermiyom lois lane beni oliverla aldatıyo bende oliveri dövüyom derken wonder woman cıkıyo bi yerden diyo superman benim aquaman diyo başlık parası olmadan vermem savaşmaya başlıyolar dünya patlıyo bana gene bişi olmuyo barryide alıp kacıyom başka dünyada gene koşuyo barry geri dönüyoz herşey eski halinde inanmayan aha baksın the flashpoint paradox

Evet parçacık hızlandırıcıya patlama demişim :) php(parçacık hızlandırıcı patlaması) geç olacak ama yeniden flash olacak. reverse flash gelecekteyken zaten barrynin ne zaman güçlerini aldığını biliyordu zorunda olduğu için php yaptırdı. Önemli olan nokta şu Zamanı Thawne Değiştirdi Barrynin anasını öldürerek şimdi barry zamanı düzelltti bence. Barry daha hızlı olacak Thawnenı sinir edebilecek kadar hızlı Thawne 1. sezon finalinde demişti.

beyler amk reverse flashı barry yenemiyo ben yeniyom bakmayın siz ona bana geldi elini titretti sapladı baktı girmiyo tabi girmez amk ben kriptondanım sonra abi cekmeye başladı ama tabi ben bunu bi güzel elime aldim sonra buna ufak makyaj cekip barryle savaşmaya saldım barryde ben yendim sanıyo acıyom aq bu cocuğa

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık