"yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin." -bob marley

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Flash'ın Hızını Vermesi Hakkında

yeni konu aç Flash'ın Hızını Vermesi Hakkında

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Hatırlarsanız Flash Takyon Cihazını Denerken Zamanda Yolculuk Yaptı Eğer Barry Bu Zaman Yolculuğunu Hatırlarsa Velocity-9 İle Tekrar Zamanına Dönüp Hızını Geri Alabilir. Ama Bu Sadece Benim Bir Teorimdir.

Şu yanından bakarsan iş komplo değilde olduğu gibi olsa bile (yani barrynin veya başka birinin bir planı olmadan göründüğü gibi olsa) her türlü barry galip çıkacak fakat bu sefer verdiği kayıpları ağır olabilir. Bu arada Wally'e bir hesap verme durumundalar şuan

Herşey Olabilir

Bence bu kadar mal deillerdir Wells bence o hız verme cihazına tuzak kurdu veya kuracak çünkü öle mal gibi vermezler bide direk hızını vermeye karar verdi başkasını kaçırınca direk gidip alıyolardı ama burda tuzak kurdular bence wells uzaktan o hızı alacak ve barrye zoomun ve flashın hızını geri verecek.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar benim tahminim Flash Tokyon Cihazını denerken zamanda yolculuk yaptı.1. delikten girdi 2.delikten çıktı ama 2.ci delik Dünya-1 deki flash degil.
İşlerin içine dünya 3 girdi dünya 3 ün barrysi 2.delikten çıktı star labse girdiginde ne zamandır yokum dedi. Demekki dünya 3 de bir olay oldu hızını kaybeden normal flash degil dünya 3 ün flashı eğer Dünya 1 in Barrysi Geri gelirse Zoom ile mücadele edecek ama whells Tokyon cihazını güçlendirecek ve Zoomdan daha hızlı olacak. Barryi ve zoom mücadele edecek galip barry gelecek yada İçlerinden biri ölecek Barry Çok sarsılacak.

UmuthanKK zamanda yolculuk yapmadı Supergirl dizisinin 18.bölümünü izlersen görürsün Supergirl in evrenin gitti geri geldiğinde de kimse hiçbir fark hissetmedi çünkü bu ışınlanma gibi bir şey .

Hatırlarsanız dr. Wells Zoom'a Flash'ın %2'lik hızını daha önce de vermişti. Aynı şekilde cihazı ayarlamışlardır. Zaten hız verme olayının öncesine ve sonrasına bakarsanız oyuncuların yüz ifadesi falan açıklıyor. Olanların farkındalar sadece Zoom bilmiyor. En sonunda Caitlin kaçırıldığında Flash koşmadı çünkü seyirciyi merakta bırakmak istediler.Eğer Flash hızını vermedi diyorsak bu teori mantıklı oluyor bence

Bence zoom black flash ve flash ın onu yenmesi şu an için imkansız çünkü bi yerde okudum black flash flash öldüğünde canını almaya gelicek kişimiymiş neymiş yani hiç kolay olucağını sanmıyorum yeni bölümü izlemenizi tavsiye ederim çok şekilli şukullu sahneler var bi çok teoriyi çürütüp attı bu bölüm :D

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık