"+o kadar sıcak değil mi? bu herif sabah uyandığında beyazdı!" -prison break

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Flash ve Arrow un ortak dizisimi başlıyo yoksa 1bölümlükmü

yeni konu aç Flash ve Arrow un ortak dizisimi başlıyo yoksa 1bölümlükmü

Arkadaşlar Flash ve Arrow un ortak dizisimi başlıyor yoksa 1 bölümlük Arrow dizisine mi çekiloyor.Eğer dizi çekiliyorsa adını yazarsanız mutlu olurum.Belki başkalarınada yadımcı olabilirsiniz

sen, flash izliyorsun, seviyorsun ki buralara kadar geldin. bu soruyu sormak nedir ya. görmemiş olalım.

Bilmediğim için sordum.Ve Flash ın sadece dizisini izliyorum arrow la işim yok ve diziden başka hiç bi yerde takip etmiyorum

ALPEREFE77 KARDEŞİM FLASHI IZLEYİP SEVİYOSAN 6 7 TANE ORTAK BÖLÜM ÇEKİLDİ HİÇBİRİNİ Mİ GÖRMEDİN DİYE SORMAZLAR MI ADAMA?

Arrow ve Flash bir çok ortak bölüm yaptı ve yapacaklar da....Ama Dc's Legends Of Tomorrow diye bir dizi çıkçak iki diziden de karakterlerin olduğu belki onu görmüşsündür sen.

arkadaş haklı diziler ayrı ayrı devam ediyor fakat dc's legends of tomorrow da iki dizinin kahramanlarının tümü birleşecek sara white canary olarak gelecek firestorm, flash, green arrow, atom, diggle filan var ama fragmanda gordugum kadarıyla thea , cisco, felicity ve laurel yok

arkadaş haklı diziler ayrı ayrı devam ediyor fakat dc's legends of tomorrow da iki dizinin kahramanlarının tümü birleşecek sara white canary olarak gelecek firestorm, flash, green arrow, atom, diggle filan var ama fragmanda gordugum kadarıyla thea , cisco, felicity ve laurel yok

o zaman thea, cisco, felicity ve laurel dizide bu sezon veya en geç gelecek sezon ölecek diyebiliriz teorik olarak :P

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Laurel nasıl yok biraderim laurel zaten Black Canary :D Ayrıca Oliver ile evlenicek laurel.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık