"şeytan ayrıntıda gizlidir." -hannibal

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Flashpoint paradox Hakkında

yeni konu aç Flashpoint paradox Hakkında

acilen justice league the flashpoint paradox izlemenizi öneririm ki bende daha izlemedim bir çok kişiden duyduğum dc kahramanlarının birbiriyle savaşacağı ve gelecek sezon flashpoint paradox üzerinden gideceği yönünde olacağı ve acaba superman yada batman görür müyüz bilmiyorum ki daha green lantern görecek miyiz yada wonder woman gerçekten görebilir miyiz bilemiyorum bu konuda harbiden çok iyi bilgisi olan varsa yeşillendirsin çok makbule geçer saygılar.

Sezon finali hakkında söyleyeceğim tek şey o maske konusunda çok harika ters köşe yaptılar bravo :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ağır Spoiler içerir Normalde Flashpoint paradox animasyonda superman batman wonder woman green lantern aquaman vs var fakat barryin sezon finalinde yaratmış olduğu paradox tıpkı flashpointte olduğuna benzer nitelikte buna göre eger animasyona göre ilerleyecekse dizinin başında bi flash imiz yok zaten annesiyle ve babasıyla büyümüş bi vatandaş var . Ayrıca Reverse flash bas karakter.Neredeyse tek düşman diyebiliriz. Ayrıca batman de bruce wayne değil babasının öldüğü yerde bruce ölüyor ve babası batman oluyor.Joker de annesi zaten :D. Gene güçlerini geri kazanmaya çalışan bi barry olacak izleyin izleyin çok eğlenceli olacak dünya savasını da wonder woman ve aquman cıkartıyo supermense güçlerini kullanmayı bile bilmeyen bi tutsak olarak devletin elinde uzaylı muamelesi gören cılız bi evlat boay :D

Hayır ters flash demıstıyı ya ben gelmesmı olsaydın sen gene flash olacaktın ama annen falan yasıyo olacaktı ben sadece olayı bıraz erkene aldım dıye flash gene olacak ama bayağı bir şeyler deişecek büyük ihtimal ile dünya 1 deki harrıson yasıyo cunku once annesını olduruyordu galıba yanlıs hatırlamıyorsam gibi gibi.... Harika olacak 3. sezon şimdi gel de bekle

FLASHPOINT PARADOX İZLEMEYENİN BAKMASINI TAVSİYE ETMEM AMA İSTEYEN DE BAKABİLİR SADECE PARADOX HAKKINDA
flashpoint paradoxta izlediğim kadarıyla Barry eşcinseldi ve annesiyle arası bu yüzden bozuktu. Güçleri olmadığını anlayınca güçlerini geri kazanmaya çalışıyordu ve Batman'in babası Thomas Wayne ile güçlerini geri kazanıyordu. Superman, Thomas Wayne, Cyborg, Superman yani tüm Justice League Reverse Flash'e karşı savaşıyor. Tabi sonunda Thomas Wayne tetiği çekip Reverse'ü öldürüyor, izlemenizi öneririm animasyon ama t*şaklı bi animasyon olduğunun garantisini veririm

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

@fucking gallagher ilk başta barry eşcinsel değil, en azından animasyonda çizgiromanı bilmiyorum.ayrıca herkes reverse flasha karşı değil, herkes dünyaya barış getirmeye çalışıyor.

annesine bir kızı sorduğunda sen eşcinselsin diyordu annesin diye hatırlıyorum

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık