"kusura bakma seni mükemmelliğimin sesi yüzünden duyamıyorum." -how i met your mother

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > GAME OF THRONES,BREAKING BAD,THE WALKING DEAD

yeni konu aç GAME OF THRONES,BREAKING BAD,THE WALKING DEAD

Arkadaşlar kısa zaman önce The Flash dizisini bitirdim ondan sonra da Arrow ve Daredevil'e başladım şu an Daredevil'de 2 Arrow'da ise 8 veya 9. bölümdeyim. Ondan sonra ise American Crime Story'ye ve Lucifer'e başlayacağım şimdi size 3 sorum olacak.

1-LUCIFER VE AMERICAN CRIME STORY İZLENMEYE DEĞER Mİ?
2-GAME OF THRONES MU ,BREAKING BAD Mİ İZLEMEYELİM YOKSA THE WALKING DEAD Mİ? (BEN GAME OF THRONES VE BREAKING BAD ARASINDA KALDIM VE SEZON BAŞLAYANA KADAR BİTİRMEK İSTİYORUM BREAKING BAD VE GOT'U AMA DAHA ÖNÜMDE ARROW VE DAREDEVIL VAR)

3-ARROW İZLENMEYE DEĞER Mİ? DAREDEVIL İZLEDİM VE İZLENMEYE DEĞER OLDUĞUNU GÖRDÜM AMA ARROW KONUSUNDA ENDİŞELİYİM ÇÜNKÜ BAZI KİŞİLER 3. VE 4. SEZONLAR BERBATTI DİYOR.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

İlk önce 2. sorundan başliyim Thw Walking Dead ve GOTu kesinlikle izle. Got tüm zamanların en iyi dizisi olma yolunda gidiyor.TWdnin de ayrı bı çekiciliği var kendine has tarzı hiç bi dizi de yok. TWDnin 3. ve 4. sezonu beni biraz sıktı ama onun dışında efsaneydi. Arrowa kesinlikle başlamamanı öneririm çünkü ilk iki sezonda konu akışı güzel devam etmiş olsa da diğer sezonlarda senaryo birbirinden kopuyo ve sürekli kendileriyle ters düşmeye başlıyolar. Daredevilde çok iyi bi dizi bence hiç sıkılmadan ilk iki sezonu izledim özellikle 2. sezonda punisher geldikten sonra daha iyi. Lucifer il bölümde beklentimizi çok yukarıya çekti ama sonradan saçmalamaya başladılar ve ben 5. bölümden sonra bıraktım. Breaking bade herkes çok iyi diyo ama nedense ben 1. sezonda sıkıldım ama bu kadar adam güzel diyosa boşuna değildir. benim düşündüklerim bunlar :))

Game of Thrones denen bok çuvalını asla izleme.
Breaking Bad kesinlikle izle hayatımda gördüğüm en akıcı ve sağlam dizi.
TWD de izliyebilirsin fakat o kadar zaman ayırmaya değermi bilmem.
Lucifer %100 ilze.

Yani Lucifer ve Breaking Bad izlemelisin Lucifer zaten kısa.

Arrow candır, The Flash izlediysen sıkılacağını sanmıyorum. Lucifer'da benim beklentim çok yüksekti. Bir fantastik hayranı olarak heyecanlanmıştım. Kaç bölüm izledim hatırlamıyorum ama bir yerden sonra izlenecek dizim kalmazsa dönerim dedim, bıraktım. Güzel dizi ona eyvallah ama beklentim çok yüksekti. Game of Thrones başladım, bıraktım. Aşırı abartı bence yere göğe sığdıramadılar ya da benim tarzıma uymadı bilmiyorum. TWD hakkında yorum yok. Birkaç bölüm arkadaşlarla izlemiştim sadece. Breaking Bad başlamaya kıyamadıklarımdan. Dizi konusunda çok güvendiğim arkadaşlarımın bitti diye acayip üzülmüştü. Ben de başlamaya kıyamıyorum. Benden de bu kadar.

abi game of thornesa bok çuvalı diyenin beyninden şüphe duyarım

duyabilirsin senin düşüncen.

şimdi
1-kesinlikle 2side izlemeye değer ama en çok lucifer...
2-direk G.O.Ta başla başladıktan sonra sevdalısı olacaksın.
3-eve doğru arrow son sezonlarda tamamen battı bildiğin pink arrow oldu.
@kaanvuran sen git kendi vaasat ve sönük dizilerini izlemeye devam et.(nokta)

EĞER KONUSUNU ANLADIYSAN 1 NUMARALI DİZİ THE WALKİNG DEAD TIR. GOT U ÇOK ABARTIYOLAR TWD NİN KONUSUNU ANLAMADAN ZOMBİ DİZİSİ DİYİP GEÇİNCE 2. 3. SIRALARDA OLUYO TABİ DİZİ. ONUN TADINI BAKA HİÇ Bİ DİZİ VEREMEZ %100000 THE WALKİNG DEAD E BAŞLA.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık