"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Gaz almadan çalışmayan süper kahraman

yeni konu aç Gaz almadan çalışmayan süper kahraman

Çok mu dayak yediniz,süper kötü karakterler karşısında çok mu zor durumdasınız öyleyse iris gazlarına gelin iris gazları bir değil iki değil tam olarak 3 tane iris gazları tamı tamına 5 lira evet yanlış duymadınız 5 lira barry allen'ın her bölümde kullandıgı iris gazlarını almayı asla unutmayın iyi günler efendim...

Birazcık mizah yapayım dedim olmamış sanki aman neyse galiba kaç sezon oldu zor durumda olunca iris'in duygusal konuşmasıyla gaza gelen ve sonra süper kahraman olduğunu hatırlayan barry'nin bu tavırlarından sıkılan galiba tek ben değilim hayır sadece iris değil galiba birinci sezonda felan bu görevi harrison wells yapıyodu sonra senaristler baktı bi kadın eli atalım diye iris'i araya kattılar sonra iris baktı barry dayak yiyo bi kaç duygusal konuşma sonra hop bi bakıyoruz ki barry düşmanları dövmüş ve the end bir çok bölümü özetlemek gerekirse aynen bu şekilde bitiyo kendine ne zaman gelecek bu barry merak ediyorum neyse okuduğunuz için saygılar efenim...

Bende aynı düşünüyorum. Iris bir konuşuyor bakıyoruz Barry'nin gözlerde kıvılcım çıkmaya başlıyor. Hadi bir bölümde olsa neyse ama, Barry'nin kendi yarattığı dünyada bile Iris onu bir iki günlük tanırken yine aynı şey oldu. Harrison Wells'de sadece Barry'e 'run barry run' diyordu o kadar. Barry, Harrison'ın annesini öldürdüğünü bilirken bile onun gazıyla düşmanlarını sürekli alt ediyordu.

Adam 2 Sezondur Savaşıyor Hala Çaylak Hala Çaylak
Salak Yemin Ediyorum Gerizekalı Bu Flash Ya

Supergirl bölümündede zayıftı. Ne zaman overpower olacak merak ediyorum illa dövülen karakterler mi sonda kazanıyor. Sonra kötü karakterler neden sevilir?

Ayni seyi dusunuyordum, Flash taki tum olaylar cok cocukca geliyor Arrow la karsilastirinca mesela, Oliver ekmegini tastan cikariyor, sen bilmem kac Mach hizinda kosuyorsun, ama hala bise olunca mal gibi kaliyorsun. Ayh bana biseyler oluyor ayh yoruldum, iris nerdesin askim burdayim askim....

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık