"sanki birileri deneyler yapıyor ve bütün dünya onların laboratuvarı." -fringe

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Gerçek Flash kimdir?

yeni konu aç Gerçek Flash kimdir?

Arkadaşlar çizgi romanlarıı yada benzerilerini takip eden biri açıklama yapabilir mi?

https://youtube.com/watch?v=z4O-5eV4LiA

Bu videoda Flashı boyuttan çıkarırken wonderwoman "Wally!" diyor. Belkide dizi Wally'nin yarattığı başka bir timeline/flashpoint'tir?

Kardeş Videoda Dakika:Saniye Atarmısın ?

gerçek flash tabiki barrydir ama orda barry allen öldükten sonra wally west onun yerine geçip flash olmuşdur bildiğim kadarıyla

barry gerçek flash sonra bart geliyor barrynin oğlu yada torunu orasını bilmiyorum o kid flash olarak devam ediyor sonra bir süre sonra wally kidflash oluyo (okumadığım için tam bilmiyorum araştırmalarıma dayanarak yazdım) sonra barry ölünce wally kidFlash değil Flash olarak anılıyor. Olay bu

ama video başlığı How Fast is the Flash? Flash ne kadar hızlı? en hızlı flash wally west. orda onu anlatıyor galiba ingilizce bilmediğim için anlamadım :D

Tamam teşekkürler çok karışık bi mevzu :D

Gerçek flash Barry Allen, fakat birçok çizgi romanında farklı flashlar da var ama bu orijinalin Barry olduğunu değiştirmiyor. Çoğu speedster Barrynin soyundan geliyor ve farklı isimler alıyor. Ve Wally Kid Flash olmasına rağmen Barry ölünce Flash diye anılıyor ama kısacası hikayeler zaten Barry üzerine kurulu.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık