"eğer iki yüzlü olacaksan en azından birini sevimli yap." -marilyn monroe

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Gerçek kötü kimdir?

yeni konu aç Gerçek kötü kimdir?

Gerçek kötü karakter, kendi evrenine dönmek için çalışıp çabalayan REVERSE FLASH mı? yoksa Egosunu tatmin etmek için tüm evrenleri yok edip 1 evren mi bırakan ZOOM mu? yoksa zaten hırsızlık, soytarılık ve envai çeşit şarlatanlık yapan ve süper güçlere sahip olduktan sonra bunları devam ettiren diğer META-HUMAN'lar mı? (çünkü bazı güçlerin insanları kontrol ettiğini biliyoruz) yoksa saf, iyi huylu temiz beri abimizin insanlara yardım edeyim derken çoğunlukla eline yüzüne bulaştırdığı geçmişi CTRL+Z yapmaya çalışırken herkesin hayatını olumlu-olumsuz etkileyen ve yeni düşmanların çıkmasına sebep olan ve o düşmanların insanları öldürmesini izleyen ve onları kurtarayım diyip koşan ve daha hızlı koşarak rakip toplayan THE FLASH mı?

Ben kararsızım ve kimin suçlu olduğunu bilmiyorum.

hepsi suçlu

reverse flash. Olayların zaten başlangıç noktası o

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Reverse Flash o Barry nin annesini öldürmeseydi hiçirşey olmazdı

İlk sezonki Harrison wells yani Reverse Flash her şey onun yüzünden ama barry salağı tüm suçları kendinde aramasa öleceği için her şey benim hatam diye zırlayıp duruyor ortada The Flash olmasaydı central city çoktan havaya uçmuştu uzaylılar metalar hızcılar derken...

Doomsday amk beni o öldürdü ben burda olaydım savitar filan hikaye

tekrar düşündümde, kibirli olmayan tek kişi berry abimiz, son bölümden sonra şunu anlıyoruz, arkadaş adamın suçu yok annesini görmek istemiş ve oliverin dediği gibi kim yerinde olsa geçmişe annesine koşar. ama düşünsenize annesi ile muhteşem bir hayat sürmesine rağmen wally ağır yaralandı diye annesinden vazgeçip zamanı eski haline çevirmeye çalıştı kim olsa yine aynısını yapar çünkü flashpointten haberi yok adamın. her şeye rağmen tekrar işleri düzeltmek için geriye saracaktı zamanı ama bu sefer diğer flash engelledi bunu.

sonuç olarak berry abimize laf yok, okey herşeyi batırmış olabilir ama bilmiyordu böyle olacağını.

Drspark beni unuttunmu bro zerre kadar kibir yok

Reserve Flash denen it yaptı.. Ayrıca herkesin Barry'e kızması çok aptalca. Neyseki son ortak bölümde o mevzuda kapandı.

bence reverse flash hız kralı gibi bişey ama reverse flashın lektiriği mavi yoksa V9 mu aldı?

BEYLER ÇİZGİ ROMANDA YAZIYOMU BİLMİYOM REVERSE FLASHIN ELEKTRİĞİ NİYE KIRMIZI

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık