"ucube olmanın avantajı, daha güçlü hissetmen." -house md

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Jay garrick ve Zoom okuyunuz

yeni konu aç Jay garrick ve Zoom okuyunuz

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ölen jay garrick değildir ölen the rival (edward clariss) kendisi aslında gerçek bi hız gücüne sahip değildir bu formülü çözüp kendine uygulayarak böyle bi hıza sahip olmuşdur dizide gördüğünüz gibi ilacın geçici bi süre hız kazandırıyo zoomda jay garrick değildir hunter zolomondur jay garrick demir maskeli adam diye tahmin ediyorum ama emin değilim bir çok flash vardır 1. Jay Garrick 2. Barry Allen 3. Wally West 4. Bart Allen ters flashlarde 1.The Rival (Edward Clariss) 2.Professor Zoom (Eobard Thawne) 3.Zoom (Hunter Zolomon) 4. Inertia (Thaddeus Thawne) belki daha fazla vardır bilmiyorum biraz araştırırsanız herşeyi çözüceksiniz çizgi romanla dizi film bir değiller bunlar hepsi için böyle o yüzden çizgi romanını okusanız bile dizide tam olarak aynısını göremezsiniz

Demir Maskeli eleman büyük ihtimalle Earth-2'deki gerçek Jay Garrick ama Hunter Zolomon'un da başka bi dünyadan olma ihtimali yüksek

olayı anlamadım ben hala dünya-2 de birden fazla jay garrick var gibi sanki. bi tanesi en sondaki maskeyi çıkaran diğeri yerdeki (yanlış görmediysem o da jay). dizi çok karışık oldu iyice

ebr

2 dünya. 2 Jay, 2 Zolomon. @PenguinsGoddess

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık