"sende sessiz kalma yeteneği var. bu da seni paha biçilemez bir arkadaş kılıyor." -sherlock

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > KAFAM KARIŞTI

yeni konu aç KAFAM KARIŞTI

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ya bir şey sormak istiyorum jhsjdh şimdi hani Eddie kendini öldürdüğü zaman Eobard yaratılıştan silinmişti ya, yaratılıştan silinmişse nasıl geçmişe gidip barrynin annesini öldürebiliyor? Veya nasıl zamanı normale (!) döndürdükten sonra Barry'e piç bakışı atıp ''yakında görüşürüz'' diyebiliyor? Yok olduysa gelecekte veya geçmişte herhangi bir şekilde nasıl varolabilir ki? :/ :/

ya tam hatırlamıyorum ama sanırım Barry yine geçmişe gidip bir şeyleri değiştirmek zorunda kalmış olabilir.

Barry geçmişe gittiği zaman, zamanda geriye aktı. Yani, Eobard gelecekte öldürüldüğü için geçmişte ki Eobard'a hiç bişey olmuyor. Şimdi ki Eobard ise, geçmişten gelmiş Eobard olduğu için 'yakında görüşürüz' diyebilir.

ERROR

Wibbly wobbly timey wimey stuff :D

Arkadaşlar boşuna tartışıyorsunuz. Dizi'nin zaman kavramı tamamen curcuna olduğu için kim ölü kim canlı belli değil. Kısacası nasıl sorusunu rafa kaldırın bu dizide bence.

Eddie kendini vurduğunda eobard yaradılıştan silinmedi.Gelecekten gelen Eobard Thawne o zaman içerisine sıkışıp öldü.bu geçmişteki reverse flashı etkilemez bizim barry i kurtaran geçmişteki reverse flash.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar askjskd artık mantık aramıyorum Flash izlerken :D :D

Bu konudan sonra beyni alev almayan varsa dahi madalyası takın ben gidiyorum aq

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık