"Gerçek cesaret nedir biliyor musun? Ne hissedersen hisset ağzını kapalı tutmaktır." - Frank Underwood

The Flash tartışma forumu

yeni konu aç KİLLER FROST

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bu arada caitlin snow ne zaman killer frost olacak bilgisi olan var mı ? çizgi romana göre dr. snow killer frost tu ve tahminime göre zaman çizelgesi tekrar değiştikten sonra olacak

killer frost buzulda devletin buz silahı projesinde çalışırken kazara kendini soğuk odaya hapsetmesi ile oluşuyordu benim hatırladığım.. yani önce devlet adına çalışırken buzullara gitmesi lazım.. ama tam hatırlamıyorum olayları.firestorm ona yaşaması için gerekli ısı veriyordu düzenli olarak.. bence flash serisinde göstermezler yada belki çok ilerki sezonlarda... sonuçta firestormu gördük

Flashpoint tarzı bir olay olursa Killerfrot olabilir diye düşünüyorum ben.

Caitlin Snow antarktikaya buzul çalışması için gidiyor ve kendini yanlışlıkla termafrost odasına kitliyor. Çünkü HIVE dakiler ona ihanet ediyordu. HİVE diye hatırlıyorum, değilse kusura bakmayın. Her neyse Caitlin odadaykeb cihazın motoruna bir şeyler oluyor be tüm dnası buzlarla kaplanıyor. Ardından Welcome Killer Frost! Diğer tüm bilim adamlarını öldürüyor. Kık!

Daha Wells'in planını görmedik, Flash'a güçlerini veren aleti tekrar çalıştıracağa benziyor. Olay tekrarlanırsa bu şekilde Cisco ve Caitlin gerçek kimliklerine kavuşabilirler. Önümüzdeki sezonda Hive hikayesine gireceğimiz söyleniyor yani oradan bir bağlantı da olabilir..

yani diğer sezon çok daha iyi olacak cisco ve caitlinin karakterleri sayesinde :)

Caitlin'e yıldırım çarpsaydı kesin Killerfrost olmuştu:)

bence killer frost u o kadar kolay bi konuyla işlemezler

Duyduğuma göre, Danielle Panabaker Killer Frost'un kesin olacağını hatta ekibin kostüm bile hazırladığını, sezon finalini beklememiz gerektiğini söylemiş.

Yani gerçekten geliyor. Umarım harika bir iş çıkarırlar.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık