"ne zaman bir erkek yanlış bir şey yapmadım derse yanlış bir şey yapmıştır." -teen wolf

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Killer frost'a ne olucak ?

yeni konu aç Killer frost'a ne olucak ?

arkadaşlar caitlin killer frost olucak bunu hepimiz biliyoruz fakat önemli olan flash ile olan düşmanlığı biticek mi eğer biterse ne zaman biter ben bunu merak ediyorum sonuçta her zaman killer frost olarak kalacak değil ya

İzleyip öğrenicez yoksa nerden bilelim.

düşman kalıcaktır nasıl olsa killer frost insanın ısısını çalıp öldürüyor bunu yapmadan duramaz.En büyük düşmanı fire storm ne ironi değilmi, nişanlın aynı zamanda en büyük düşmanın

ha bu arada konu ile alakalı değil ama eddie ölmedi diyenler var

bilgisi olan varmı

o zaman eobard thawne da yaşıyor , reverse flash hayatta , her şey eskisi gibi oldu gene bi mantığı olmaz mferit

eddie ve Reverse Flash'ın paralel bir dünyada olduğunu düşünenlerde var.

Barry son bölümde paralel evrene gidiyo onlarda paralel evrende yaşanıyor.

sonrada jay garrick le birlikte geliyo şuanki dünyaya

Bence dizide zamanın gerçekliği bozuldu çünkü Reverse Flash Barry'nin annesini zamanda geçmişe giderek öldürdü.Eddie öldüğünde Reverse Flash da hiç olamayacağı için Barry'nin annesi de ölmemiştir.Bu yüzden bence yeni bir evren oluşcak.Gerçek Harrison Wells de yaşıyor olcak.Sondaki kara delik de bence bu yüzden oluştu

@Conqueror44 Aynen bro

ya dizi romanla bire bir aynı değil ama romanda cobalt blue var bu adam hızcıların gücünü kopyalıyo bunun bide madalyonumu ne varmış son bölümde eddie nin üstünde o madalyon vardı 42.05 ti galiba, eddie karadeliğe çekilirken yoktu yakınlaşınca kamera madalyon gözüktü

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık