"ucube olmanın avantajı, daha güçlü hissetmen." -house md

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Sarı & Kırmızılı Adam

yeni konu aç Sarı & Kırmızılı Adam

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Dr. Wells çıktı bu konu da ne düşünüyorsunuz?

Benim anlamadığım, 9. bölümde her şeyin ortaya çıktığı bölümde yani Dr. Wells'i sarı giysili adam dövüyordu aşırı hızlı mı hareket etti yoksa yerine birisi mi geçti? Dr. Wells bunları neden yaptı? Barry'den ne istiyor?

Kafamda deli sorular?
Yorumları alalım.

Bölümün altınada yazdım burayada yazayım.
Flash ve Reverse Flash yeteri hıza ulaştıkları takdirde zamanda geriye gidebiliyorlar.Barry sadece bu yeteneğini daha keşfetmedi. Fakat Dr.Wells bunu biliyor.Fakat şu da var.Son sahnede kıyafete taktığı yüzük Arrow un ona verdiği yüzüktü.O yüzüğün iki özelliği var çizgiromanlarda.
1-Flash kıyafetini orada saklıyor.
2-Gerektiğinde içine saklanmak için kullanıyor.
Anladıgım kadarıyla dizide 2. yöntemi kullanıyorlar.Bu yuzden yüzük kıyafete ayrı bir güç katıyor.
Dr.Well s Barry den ne istiyor kısmıysa çizgiromanlar üzerinden gidersek.Barry nin torunu Flash oldugu noktada , çizgiromandaki ismi Eobard Thawne Flash a aşırı derecede saplantılı.Hatta estetik ameliyatlarla kendini Flasha benzetiyor.Birgün bir antikacıda şu an Barry nin koştuğu koşubandını görüyor.Koşu bandının özelliği Barry nin zamanda ileri yada geri gidebilmesine olanak sağlaması.Uzun lafın kısası koşu bandını kullanır fakat yinede Barry Allen ın oldugu zamana gidemez ama onun oğlu yeni Flashla takılır.Bir zaman sonra kendisinin Flash ın en büyük düşmanı olacagını ögrenir.Bunu kabul edemez delirir ve zor bela kendi zamanına geri gönderilir.
Kendi zamanının en büyük suçlusu olmaya karar verir.Ve bir gün Flash ın giydiği eski kostumlerden birini bulur ve 25. yy teknolojisi kullnarak.-şu an dizi de gördüğümüz yüzük gibi- kendisini hızlandırır.Ve bunun gibi bir çok olaylar sonrasında-yazmakla bitmez- Flash ın gücünü kaybettiği noktada tekrardan Flash a aynı gücü verir.-Ki geçen bölümlerde izledik bunu- ve geçmişe giderek hayatını acı dolu çekmesi için annesini öldürür.Yani anlatmakla bitmez senin anlayacagın:D

Arkadaşlar Dr. Wellsin reverse flash olduğunu kesinlikle düşünmüyorum Eddie denbaşka bir ihtimal yok.Bu adam beni her bölümde ters köşe yaptı.Ayrıcı annesinin ölüm sahnesindeki kırmızı ışığın Barry olduğunu çoğumuz zaten anladık ta en başında.Ya nedense Wellsin Barry olduğunu düşünüyorum bu çok düşük bir ihtimal olmasına karşın reverse flashın Wells olmadığına eminim.Bu arada şunu açıklamak istiyorum arkadaşlar Eddie reverse flash olup kendini dövebilir.Düz mantıkla düşünmeyin ışık hızını geçince geçmişe gitmek mümkün.Barry nasıl kendini annesinin ölüm sahnesinde kurtardıysa reverse flash da kendini dövebilir ama dediğim gibi bence Wells değil.ayrıca bir şey dikkatimi çekti Wentworth Mille o çaldığı buz silahıyla fire stromun azılı düşmanı olacak bence.

green sana katılıyorumz sonuçta iki tane reverse flash var eobard thawne olanın ediie thawne çıkması şaşırtıcı olmaz wells muhtemelen zolomon'dur

peki beyler bu reverse flash eddie ise dr. wells ile işbirliği içine mi girecek yani henüz girmedi de gelecekte mi? ayrıca sarılı olan takıma wells kırmızı ışık taktı bunlar neyin göstergesi o zaman.. ayrıca kafama takılan en büyük soruların başında o patlamada hep bi kötü süper güçler olurken tek iyi olan şu anlık barry. ronnie bile kendini hatırlamıyor kötümsü olmuş :) çizgi romanlara ulaşılabilecek güvenilir site tavsiye edin arkadaşlar!

Arkadaşlar hala Eddie mi diyorsunuz Reverse Flash için :3

eddienin reverse olması mantıklı ama ortada fol yok yumurta yok hiç eddieye değinmeden bi anda eddie reverse flash deseler zaten ben diziyi daha izlemem.

@arsel dediklerinin çoğunu anladım fakat sadece o yüzüğün 2.görevini anlamadım saklanmak ne anlamda onu anlamadım cevap verirsen sevinirim

13. bölümde öğrendiklerimize göre, barry nin o gece orada olup kendisini kurtardığı kesinleşti ve wells in , zoom değilde, gelecekte ki barry olma ihtimalide yükseldi, ters köşe yapıcaklar sezon finalinde

@Green firestorumun azılı düşmanı nişanlısı olan Dr.Snowdur.Bu arada söylediklerininizde yanılmıyor değilsiniz flash paradoksunu anlamamız için 1960dan bu yana çizgiromanlarını gözden geçirmemiz gerekiyor veya Justice League:The Flashpoint Paradox diye bir çizgifilmi var onu izlerseniz düm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz :)

Anlatmak isterdimde neyin ne olduğunu biraz meraklanın dizinin tadını çıkartın :)

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık