"çünkü ben seninle bir gün bile konuşmayınca o gün hiç iyi geçmiyor." -how i met your mother

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Sezon finali Spoiler ve soru

yeni konu aç Sezon finali Spoiler ve soru

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Gençler ilk önce Sezon finali hakkında konuşucak olursak;

1-Zoom hayaletler tarafından götürüldü ama nereye götürüldü onu çok merak ediyorum
2-Ve Barry annesini niye kurtardı aq keşke göstermeselerdi ya şimdi 6 ay beklicez annesini kurtardıktan sonra ne olucağını bilen varsa çok sevinirim...

zoom black flash oldu

Annesini kurtardıktan sonra neler olacağını merak edenler The Flashpoint Paradox çizgi filmini izleyebilirler tabi dizide öyle bişey olmaz ama onun kadar korkunç şeyler olacak :( Ama bence iyiki kurtardı baksa kimse Barry'i umursamıyor adam da gitti anasının yanına en iyisini yaptı bence

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

gerçekten 6 ay mi bekliyecez ?????

Flashpoint paradox u izledim ve evet 6 ay :D

bence thawne değiştirmişti zamanı yani barry düzeltti şimdi. paradoxu da izledim. Paradox olmaz 4 tane dizi olacak cw de supergirl, arrow, lot, flash ve bunların arasında ortak bölümler olacakmış. ortak bölüm olacaksa paradox olamaz. supergirlün earth-3 den 1 e gelmesi gerekir. Bruce Wayne nasıl gelecek earth-1 e. Cevaplarımız wells-1 de (thawne) oda zaten ip ucu veriyordu oliver-bruce olsun wellsi öldürüp geçmişe giderek barryi erken flash yapması falan. Anahtar thawne

Zoom black flash, görevi speedsterları avlamaktı galiba. Emin değilim

zoom bi bok yiyemez ben varım burda ışını kodummu alev attırırım

@xKal-El haah tamam bide süperman ile ortak bölüm tamamdır...

zck kardeşim cok istiyosanız ben iki dk icinde tertemiz eder cıkarım ama o zmn dizi biter

Bence paradoks hiç iyi olmadı. Annesini kurtarmasaydı keşke, şimdi her şey değişmiş olacak bir sezon gitti öyle.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık