"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Sizce caitline nolacakta kötü biri olacak

yeni konu aç Sizce caitline nolacakta kötü biri olacak

arkadaşlar hepimizin bildiği üzere cici güzel tatlı kızızmız caitlin 2.sezonda kötü soğuk bir karakter olan ayrı zamanda flashın en büyük düşmanlarından olan ( buzu kontrol edebilen) killer frost olacak yani güce sahip oldun diyelimde neden kötü oluyorsun be caitlin sizce nasıl kötü olacak tahminleri alalım?

benim düşüncem bu sezon göreceğimiz çoğu şeyin sebebi 1. sezon sonunda ortaya çıkan kara delik yüzünden olacağı. Legend's of Tomorrow dizisinin çıkmasıda o kara delik yüzünden diye biliyorum.

caitline çekingen biri belki bir meta insan onu etkilemiştir.

caitlin in kötü biri olacağını ilk kez duyuyorum ama olacaksa da bence uzun sürmez bi şekilde barry ve cisco onu tedavi eder ve eski haline dönüş yapar.. çünkü barry ve caitlin ilerde birlikte olacaklar bence aynı 3. sezon sonunda oliverın malum kişiyle birlikte olmaya başlaması gibi. uzun sürecek ama olacak bence.

@bucoo barry ırısı seviyor caitlinle beraber olmaz bu arada araştırmalısın caitlin barryin en büyük düşmanlarından killer frost olacak kostumüne 6 ay uğraşılmış

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık