"hiç iyi niyetli olup da hata üstüne hata yapmışsın gibi hissettiğin oldu mu?" -teen wolf

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > sonraki bolumlerle ilgili fikrim

yeni konu aç sonraki bolumlerle ilgili fikrim

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bana kalirsa barrycigimizin annesinin katili gercekten babasi
1.flash bir olayda sonra annesini kurtarma karari alicak ve gecmise donup kurtaricak
2.kurtardiktan sonra bir felaket gelicek cunku hic flash olmayacak
3.burda babasi devreye giriyor biliyorsaniz cizgi romanlarda 4 tane iyi flash var (bizim barry, babasi, yegeni, torunu) babasi ilk flash ve gecmise donme yetenegine sahipse eger donup barrynin annesini gercekten oldurebilir annesiyle bir konusmadan sonra ve barry yi flash haline bu sekilde getirebilirler
ne kadar anlatabildim bilmiyorum tartismaya acik
mind=blown

1-)Barry'nin Babasının katil olması imkansız dostum. Son bölümde gördün O evden çıkan Reverse Flash Eobard Thowne'dı. Diğer Flash ise Kesin olarak Barry. Ama barryinin Torunu mu yoksa Bizm Barry ölümsüzde o zaman ki hali mi bilemem.
2-) Barrynin annesini babasının öldürmesi babasına birşey kazandırmaz öyle olsa barry i deşerdi.
3-) (ki bütün sorularına cevap) Hatırlarsan Cisco evdeki aynadan canlandırma yaptığında barry'nin annesi iki flash ortasında kalıyor. Yani daha Bıçak darbesi almıyor ki babası mal değil elbette o arada Karıyı deşsin. Yapamaz da zaten.
*Ek olarak; Senaryo üzerinde biraz mantık yürütürsen, Barry'nin Babası annesini öldürmeye kararlıysa neden evine 2 Süper Hızlı Dallamanın girdiği gün Yapıyor bunu.
Umarım Sorularına net cevap vermişimdir Kardeşim :)

@Flash0312 Kardeşim mantıklı cevaplar fakat kendileriyle çelişmiş. Yani demek istediğim şey Barry'nin gelecekteki hali kayıp. Fakat Reverse Flash hala bizim yüzyılımızda. Ki büyük ihtimalle Barry bu olayı öğrendikten sonra (karşılıklı olarak) bizim diğer flash'ın işe gireceğini tahmin ediyorum.

Ve bir sonraki birleşme bölümünde Boru hattı vs Arrow/Flash/ATOM olucak diye biliyorum.Orda her şey daha net ortaya çıkıcaktır.

arkadaslar ben ne oldugunu anladim hatirlarsaniz onceki bolumlerde Eobard in Wells e bir alet taktigini goruyorsunuz ve 19 bolum fragmaninda gelecekteki barry inin cesedi bulunuyor yani Eobard Barry i oldurmus ama gucunu calamamis ve gucu alamayacagini bilince kucuk barry i kuratiyor yani diyecegim su gelecekteki barry oluyor

@x-emin Barry'nin cesedi değil Harrison Wells'in cesedi.

Aslında gelecekteki flash speedforce içinde hapsolmuş durumda veya reverse flashı arıyo başka zaman dilimlerinde, reverse flash güçlerini kazanabilmesi için negative speed force diye bi güç elde ediyo speedforce tam tersi yani flash ne kadar güçlenirse kendiside o kadar güçlenicek, flash'ın annesini öldüren reverse flashtır. Bu arada speedforce ne diye sorarsanız en yüksek hız limitidir. Ayrıca paradox nasıl oluyo ve sonrasında ne gibi olaylar oluyo öğrenmek için the flashpoint paradox izleyebilirsiniz

@anarşistosbağa dizi Barry'nin babası, yeğeni ve torunu şeklindeki hikayeden tamamen farklı gelişiyor. İlla ki çizgi romana uymak gibi bir zorunluluğu yok. Hikaye başka şekilde ilerliyor. Zaten orjinal hikaye olsaydı The Flashpoint Paradox filminde Flash'ın nasıl Flash olduğunu açıklıyor Eobard Thawne sayesinde olmuyor.

http://tr.ign.com/ bu site dertlerinize derman yaralarınıza merhem olur.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık