"başkalarının düşüncelerini dinlemekten kalbinin sesini duyamıyorsun." -supernatural

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Spoiler Hunter Zolomon ve Zoom ve Maskeli Adam Hakkında

yeni konu aç Spoiler Hunter Zolomon ve Zoom ve Maskeli Adam Hakkında

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar Hunter Zolomon ve Jay Garrick aslında kardeş. Görsel ikiz olarak düşünebilirsiniz. Yani jay Garrick'ten 4 tane görebilirsiniz ve kafanız karışabilir, benimde baya karışmıştı :D şimdi :
-Earth 1 deki Jay Garrick: Zoomun hapsettiği maskeli adam
Earth 2 deki Jay Garrick: Flash olan ve zoom tarafından öldürülen kişi.
Earth 1 deki Hunter Zolomon : Parkta gösterilen adam ( Wally West'in reverse flashı )
Earth 2 deki Hunter Zolomon : Zoom

İyiymiş ama kardeş olduklarını varsayarsak soyadlarının aynı olması gerekmez mi?

Değiştirmişlerdir yani bi insanın speedspter olduğu dizide soyadının aynı olmaması mantık hatası mı yani ?

Çok yararlı olmuş :) Birde Jay'in Earth-1'deki ikizini o yüzden bulamadılar deyince açın birdaha bakın Caitlin'e de gösterdi diyolar. :)

asıl zoom kim yani nasıl kardeşini öldürüyor bir şey anlamadım

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şu anda dizideki zoom earth 2 deki hunter zolomon. Hunter zolomon kardeşi olan earth 2 deki Jay Garricki öldürüyor.

Bir Çok Teori Var.
Maskeli Adam Barry Ve Jesse ye J-A-Y i heceledikten sonra Barry o bizimle gelmedi dedi ve maskeli adam cama yumruk attı. Bu teori yüksek ihtimalle Maskeli adamın Jay Garrick olduğunu belirtiyor. 4 Jay Var.

jay caitline'e hunter zolomonu gösterdiğinde evlatlık verildiğinden bahsetmişti. yani ikiz kardeşler ayrı ailelerde büyümüş olacağından soyadlarının farklı olması çok mantıklı.

Alady katılıyıyorum :) Çizgi romanda benim anlattığım şekilde oluyor.

wonewinn ve Alady allah razı olsun ve aynı zamanda helal olsun

http://dizilab.com/the-flash/forum/benim-senayoma-gore-11238

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık