"+nasıl bir şey bu aşk? -biraz kafa sikici dürüst olmak gerekirse." -skins

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Spoiler içerebilir tüm bölümleri izlemediyseniz

yeni konu aç Spoiler içerebilir tüm bölümleri izlemediyseniz

Bir üye konu açınca aklıma geldi bir de burada yazayım dedim. Hatırlarsanız ilk sezonda bir bölümde 20 yıl önce star labs'i kuracağım demişti thawne harrisona, harrison star labs'ı planlarken. yani daha kurulmamış bu da şu anlama geliyor barry yine zamanı değiştirecek, sonuç olarak da patlama ve star labs kurulmamış olacak yoksa harrison wells 20 yıl önce olan birşeyi neden tekrar kurmaya çalışsın ve yeni birşey gibi anlatıyordu star labs'i. 2. Flashpointin eli kulağında zaten irish'in öldüğünü gördükten sonra duramaz sezon sonu 2. Flashpointi yapar.

mantıklı gerçekten @beyonder senin bu tahminlerin kabul edilebilir oluyor ama pek çıkmıyor kusura bakma :))

biri bir şeyle alakalı konu yazınca yada bir şey söyleyince düşünceye kapılıyorum mantıklıysa burada paylaşıyorum sen de yorumunu eksik etmiyorsun eyvallah.

Senin mantığına uymuş gibi ama açıkçası düşünülmeye bile değmiycek türde bi konu üzerine teori üretmişsin senaryosunda bundan başka onlarca açık var hepsini teker teker yazmak ? forum işgalinden başka bişey değil :D

Dizinin yayımlanan tüm bölümlerini izledim, açılan konuların %75ini okudum. Buraya yazılan ama tutmayan konular içinde en mantıklılardan biri de @beyonder in konuları.
Bir de şu var ki, af edersiniz ama daha doğru dürüst Türkçe yazamayan birinin, ki kendisinin ilk yazım yanlışı da değil, gelip de hele hele mantık konularına karışmasını geçtim, konulara yorum yazması bile acı bir senaryo.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık