"+yaşlanıp yalnız başına öleceksin. -uyardığın için teşekkürler." -the big bang theory

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Spoiler içerir!!

yeni konu aç Spoiler içerir!!

Arkadaşlar merhaba son bölümde fark ettiğim bazı şeyleri paylaşmak istedim. Eddie ters flash ın atası olduğu için eddie ölünce ters flash da yok oldu yani ters flash diye birşey hiç var olmadı ve barry nin annesinin öldürülmemesi, wells in kaza geçirmemesi gerekiyor bunu çürütebilecek bilgisi olan var mı ??yarım saattir bağ kurmaya falan çalışıyorum :DD Birde flash ın çizgi romanına ulaşabileceğim link veya adres var mı ??

Ben de PDF sini çok aradım ama bulamadım çok doğru tespit

O dediğin olay bir paradox hatta bir adı da vardı hitler paradoxu sanırım uyduruyor da olabilirim. Soru şu biri büyükbabanı öldürdü intikam için zamanda geri gidip dedeni öldüren adamı öldürdün, böylece dedeni öldüremedi dedeni öldürmeyince gelecekte zamanda geri gitmedin ve dedeni öldüren adamı öldürmedin, öldürmeyince deden yine öldü ve yine geri... Bu olay bir paradox veriyor yani

@Bluef haklı. zaten son sahnedeki solucan deliği de o paradoks yüzünden açılıyo. o kadar sağlam bi paradoks aynı zamanda speedforce'u da kapsadığı için solucan deliği oluşuyo. kara delik hepsini içine çekiyo büyük ihtimal yeni sezon ilk bölüm barry kara delikte yolunu arayacak :D

Paradoksa bak ya Bu arada d&rdan çizgiromanını alabilirsin

@cnskkk Kardeşim zaten normalde doktor Wells bu hızlandırıcıyı yapıyo ve kaza oluyo Barry yine Flash oluyo.Reverse-Flash sadece bu olayı o kadar uzun süre bekleyemem diyip daha önce gerçekleştirdi.Reverse-Flashın ölmesi sadece Barrynin Flash olmasını geçiktirir engellemez.

Beyler bu paradox olaylarıyla fazla uğraşmayın kafayı yersiniz benden söylemesi.

bakın bu olaylar düşündüğünüz gibi olmuyor. yani eddie öldüğünde wells ölmüş olucak hiç biri yaşanmamış olmicak. olay şu şekilde gerçekleşecek ; geçmişi değiştirdi şimdiki zaman devam edecek aynı şekilde. buna paralel evren denir.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık