"başkalarının düşüncelerini dinlemekten kalbinin sesini duyamıyorsun." -supernatural

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > superman'mi?!? batman'mi?!?

yeni konu aç superman'mi?!? batman'mi?!?

https://www.google.iq/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiUiYW8oYXNAhVG1xQKHfMCBcMQuAIILDAC&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DSjsQRjWvZJM&usg=AFQjCNFf3C2SzCKCr0GC4MQdHpuk49TA4w
ben batman diyorum çunku onda kendimi goruyorum karanlık gece insanı hayal dunyasi baya bi genis çocukken tımarheneye kapatilmiş ben çocuk degilim ama tımarhaneneye kapatılmam yakındır adjfklmn...Eee sizce superman'mi yoksa batman'mi cevaplarsaniz sevinirim...:)

tabi kide batman süperman doğuştan özel gücü var ama batman normal bizim gibi sıradan insanken parasıyla gününü gün edeceğine o adaleti değiştirmeyi yeğledi

@harce55 evet iste bu yuzden batman adalet! :D

:D

tabiki ben amk aklınızı başınıza alın ben kim batman kim üflesem ucacak amk neymiş kripton duman ışını kodummu o dumanı sana sigara diye icirttirirm batman sıkıysa bida gel la ama lex anamı kacırmıcak yoksa olmuyo ben anamlamı uğraşam senlemi dövüşem lois lanenin başlık parasınımı toplayam

@xKAL-EL bi şey demiyorum gecmiş olsun ya bide sen superman olacaksın sevdiğin kızın başlik parasını toplayamıyosun ayrıca bu zamanda başlık parasımı kaldı ama sizin orda nasıldır bilmem...

ya sorma knk kızın babasıda bunu diyo kocaman süpermensin git 9 trilyon getir diye olum ben her olayda takım elbisemi yırtıp atıyom paramı kaldı öyle ola ola bide şimdi kızda naz yapıyo beyaz eşya takımını barry alacakmış ama Allahtan arabayı bruce'a itelesem tamam beyler kurdum planı hemde kardeş devlet maaş vermiyoki daily planette asgari ücret veriyo geceleri taksiye cıkıyom

ya 9 trilyon neydir ya keşke daha fazla isteseymiş yani sizin orda taksi'de var demek yavaş yavaş oraya gelme istegi oluşmaya başladi bende ya bide siz evlenince nerde yaşayacaksiniz acep...:D adjfklmn dunya'dami kripton'dami...

@xKal-El kanka gel batman'a karşı güçlerimizi birleştirelim. Ben kripton'u alırım elinden, gerisini sen halledersin zaten. Benden tırsar bu, bak ben yalnız çalışmayı severim, ama senin için istisna yapabilirim. Sonuçta supermansin. Amk 2.dünyada beni başkan seçmişler Batman'le felan uğraşamam, işimin başına gidecem sonra. Sana da koltuk ayarlarız sıkıntı tunne.

@sladereisSKER tırsmak derken :D

Bana sigortalı bi iş bulursan slade ezerim ben batmanı sen sadece kripton almasını engelle yeter anlaştık nerde o batman

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık